Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

BENDE ÖYLE YAPIYIM TESTİN MARKASI NEYDİ? ben dün ilk denemmemi yaptım 7.günüm ama hani nasıl bişery miş diye baktım tek çizgi çıktı normalde silik bitane çıkması gerekmıyormu?senınde öylemıyde çifti yakalayana kadar

Ben yavas yavas kizarmaya basladim kizlar yarin cizgim mora yakin koyulasir sonrada siliklesir dun calisma yaptik bugunde yaptik ama Eki Görüntüle 923456

canım ben 7.günümde yaptım tek çizgi çıktı oda denemk için bakıyım nasıl bişey dedim asıl bugun başlıcam ama tek çıktı normalde silik çıkması gerekmiyormu ve senin kaçıncı günü böyle oldu? nasıl ilşki uyguladın testin markası ne çok oldu ama :)))

Günaydın kizlar. Evet agustos sonu-eylul başı gibi hesapliyorum ben de. Hayirlisi olsun.
Ben cumartesi gunu gitmiştim doktora, kalp atisi icin hemen bu persembe cagirdi. Karindan goremezsek de alttan bakariz dedi. Bakalim bu kadar erken duyabilecek miyiz bebegimizi. Daha kimseye soylemedik aileler dahil, ben kalp atisini duyana kadar bekleyelim dedim, kocam sabirsizliktan ölecek :)

merhaba azize topige hos geldin...normal adet siklusun nedir eger 28 gunde bir ise 15.gununde pozitifi yakalarsin bir gun oncesinde benim gibi ikinci cizgi koyulasmaya baslar canim, ben suan 14.gunumdeyim yumurtlamam 15.gun veya 16.gun olur normalde dun yani 13.gunumde testi bariz tek cizgi idi ertesi gunu boyle oldu internetten arastirdim bu lh hormone vucutta birden yukselip dusen tek hormonmus 6-12 saat icinde ani bir yukselisle ovulasyonu gerceklestirirmis bende sasirdim normalde tek cizgi iken nasil ertesi gun boyle kirmizilasti diye ama olmasi gereken buymus...sen suan adetin yeni bitmis zaten yeni basladigin icin hergun ayni saate yap canim dedigim gibi cift cizgiyi adet uzunluguna gore degisen gunde gorursun.testimde ben yurt disinda oturuyorum hani turkieyede bir liralik japon pazarlari varya ona benzer bir dukkandan aldim,internetten aldim test ama hala elime gecmedi bu kullandigim testide kullanirim surekli ikinci kizimi bu testler vesilesiyle hamile kaldim bakalim simdi ucuncu icin ugrasiyorum ama iliskiye sira gelince pozisyon onemli dil onemli olan esinin sperm sayisi ve kalitesi eger o konuda probleminiz yoksa iki gunde bir yapsan bile gununu gecirmeden hamile kalirsin insallah

yok canım tek çizgi silik çıkcak diye bişe yok,benimde tek çıktıgında kopkoyu olur hep

Ben Allah nasip ederse sağlıkli, hayirli bir kiz evlat diliyorum ama oglum olursa da hiç üzülmem, hepsinin yeri ayri :)

inşallah allahım gönlündekini verir,bende çok ama çok istiyorum bi kız çocugu, ama tabiki taktir allahın,hayırlı saglıklı olsunlarda

canım 30 gün arayla adet oluyorum ben
28 eylül
28 ekim
27 kasım
1 ocak(stresten gecikti)
4 aylık evliyim bu 3.denemeiz tutmadı yada gününü tutturamadık test aldım bende artık bu ay ve ben dün soğun kürüne eşimede keçi boynuzuna başlatıım bakalım neler olucak çok merak ediyorum :)))

bende başlamıştım sogan ve incir kürüne,ama iştahımı fazla açınca 3 4 gün uygulayıp bıraktım

yok ben şuan soğandayım canım yok bende iştah açmadı henüz eşimde keçiboynuzu pekmezi yediriyorum sabah+akşam
bende dün akşam bi kaşık vereyim dedim halimizi gören gülerdi yani,benim bi elimde kavanoz bi elimde kaşık eşimi kovalayıp durdum,bi kaşıgı zor içirdım,adam sevmiyor öyle şeyleri,önceden pekmezmi içtimde hamile kaldın git başımdan diye homurdanıp durdu ama bi kaşıkta olsa verdim,sonuçta çalışmalara başladık,

BİZDE ÖYLE KOVALANIYORUZ :)))) demek hepsi aynı bunların canımmm

kızlar sabahları 10.30. da yapmaya karar verdim şimdi yaptım ovülosyon testini yine tek çizgi çıktı koyu şekilde 8.günüm atmıyorum tek tek yazıyorum hepsine karşılaştırma yapıcam

kızlar aralık 31 de geç saatte sadece bir iki damla olarak belli etti kendini adetim,daha öncede sordum ama bidaha sorup emin olmak istiyorum,31inimi 1.günü sayacam yoksa ayın 1inimi sayacam,:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…