Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bana niçin cevap yok:KK43:(((((( içim bulanıyo denir ya tanıştım bende.midem bulanıyo gibi ama tam mide değil organlarım bi acaip?? eşitlenmedi 2.çizgim ama yüzücülerim:) acaba yumurtayı mı yakaladı olabilir miiiiiii????????

bana niçin cevap yok:KK43:(((((( içim bulanıyo denir ya tanıştım bende.midem bulanıyo gibi ama tam mide değil organlarım bi acaip?? eşitlenmedi 2.çizgim ama yüzücülerim:) acaba yumurtayı mı yakaladı olabilir miiiiiii????????

kaçıncı gündesin.

ben testi tekrarladım biraz daha koyulaştı sanki. yarın güzel haberler verirsin inşallah.

naber tatlım nasılsın kan testi yaptırdınmı işşallah deperlerin yüksek çıkar sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip eder allahım.Ben pazar günü regl oldum 2 gün geciklmeli geldi anlayacağın boşuna heyecanlandım ovulasyon testi sipariş verdim bu ay öyle deniyeceğim birazda kocişimi iyi beslemeyi düşünüyorum : ) nasip kısmet bu işler aslında fazla takmamak gerek ama elimizde değil işte allah hepimize nasip etsin bu güzel duyguyu.http://www.kadinlarkulubu.com/images/smilies/cuvcuv.gif

kızlar şu incirle havuç suyu içiliyomuşya,nasıl oluyor aç karnınamı,belli günleri varmı,bilgisi olan yazarsa sevinirim:KK56:

kızlar şu incirle havuç suyu içiliyomuşya,nasıl oluyor aç karnınamı,belli günleri varmı,bilgisi olan yazarsa sevinirim:KK56:

8-9 adet kuru inciri 0,5 lt kaynamış suya atacaksın. birlikte 15 dk daha kaynayacaklar. sonra altını kapatıp 20 dk dinlendireceksin. 2 su bardağı kadar incir suyu elde etmiş olursun. Bunun birini sabah diğerini de akşam içmelisin. adetin 4.günü başlayıp 21 gün boyunca böyle devam et. Eğer bu ay başarılı olmazsa diğer ay da aynı kürü tekrar edebilirsin. Ancak 3. ay aynı kür uygulanamıyor. Havuç da aynı yöntemle ayrı bir kapta hazırlanıyoru bildiğim kadarıyla. Havuç suyunun amacı yumurtayı çatlatmak olduğu için onu adetin 8. ve 15. günleri arası yapıp içsen daha uygun olur. Amacı kaliteli yumurta oluşumunu sağlamak. İnşallah sana uğurlu gelir. Hayırlısıyla anne olursun.

Son düzenleme:
Aslında incir ve havuç kürü ile ilgili en doğru bilgiler İbrahim Saraçoğlunun internette sitesinde var. Ben de bu ay işe yaramadı ama inşallah bir daha ki ay :KK49: oluruz hepimiz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Aslında incir ve havuç kürü ile ilgili en doğru bilgiler İbrahim Saraçoğlunun internette sitesinde var. Ben de bu ay işe yaramadı ama inşallah bir daha ki ay :KK49: oluruz hepimiz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bende başlamıştım incir kürüne fakat bu kürle birlikte hamile kalanlar var ama düşük yapanlar olduğunu gördüm. endişelendim bıraktım. bu ay regl olursam başlamayı düşünüyorum...

kızlar size bir sorum var gecen pazartesı adetımın 12. gunu ovulasyon testımde sılık cızgı gordum bugun 8 gun oldu adetımınde 20. günü hala silik cızgı var.koyu cızgıyı hala yakalayamadım bukadar uzun sure sılık cıkması normalmı acaba ???? kafam cok karıstı
bu konuda yardımınıza cok ıhtıyacım var

ben testi tekrarladım biraz daha koyulaştı sanki. yarın güzel haberler verirsin inşallah.

kızlar size bir sorum var gecen pazartesı adetımın 12. gunu ovulasyon testımde sılık cızgı gordum bugun 8 gun oldu adetımınde 20. günü hala silik cızgı var.koyu cızgıyı hala yakalayamadım bukadar uzun sure sılık cıkması normalmı acaba ???? kafam cok karıstı
bu konuda yardımınıza cok ıhtıyacım var

canım bende bu ay başlıyacağım çok net bilgim yok ama burada yazılanlardan silik çizgi genelde çıkabiliyormuş devam et sen yapmaya koyuyu yakalayana kadar, birde az su içmeye dikkat etmelisin oda seyreltip testi yanıltabilir

$IMG_3721.jpg

kızlar adetime 4 gün kaldı bu ovulasyon testim gebelik testinde belli belirsiz bir çizgi çıktı sizce hamile olma olasılığım nedir ?

Ben regl oldum moralim bozuk canim sıkkın😔 bilmiyorum kafam karisik reglim bitince ovulasyon kullansammi kafam daha cok ksrisicak onunla sanki olurunami biraksam bilemedim 😔.allahim ezan vakti duy sesimi guc kuvvet ver bebeklerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip eyle🙏

hayırlısı olsun canım. daha zamanı var demekki. öyle düşün. eğer çok stres yapıyosan bence ovulasyonu birkaç ay bırak. olurunda yürüsün herşey. çünkü stres bence de etkili. ben çok rahattım pcos dedikleri halde allahtan diledim ve olur dedim. çok şükür oldu. şimdi de tek duam allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin. üzülme stres yapma

herşeyin hayırlısı.

naber tatlım nasılsın kan testi yaptırdınmı işşallah deperlerin yüksek çıkar sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip eder allahım.Ben pazar günü regl oldum 2 gün geciklmeli geldi anlayacağın boşuna heyecanlandım ovulasyon testi sipariş verdim bu ay öyle deniyeceğim birazda kocişimi iyi beslemeyi düşünüyorum : ) nasip kısmet bu işler aslında fazla takmamak gerek ama elimizde değil işte allah hepimize nasip etsin bu güzel duyguyu.http://www.kadinlarkulubu.com/images/smilies/cuvcuv.gif

diğer mesajını önce görmüştüm. iyi canım işte heyecan falan var tabi. bugün çok yoğundum gidemedim. yarın gidicem inşallah yazarım gelince.
umudunu hiç kaybetme. beni düşün mesela bana 1 yıl önce pcos dediler. bizde daha düşünmüyoduk. tekrar gitmedim bile doktora. bu eylülden beri olsun mu acaba derken. aralıkta çok istedik. çok şükür oldu. eşim bile şaşırıyodu bana nasıl emin olabiliyosun olur diye diyodu. bende allahtan diliyorum diyodum. en önemlisi kafanın rahat olması ve umutlu olmak.

arkadaşlar kesemi gördüm bugün darısı sizlerin başına inşallah.haftaya çarşamba da kalp atışı için çağırdı inşallah onu da duyarsam rahatlayacağım.4.09 mm cik şuan.hakkımda hayırlısı olur inşallah

arkadaşlar kesemi gördüm bugün darısı sizlerin başına inşallah.haftaya çarşamba da kalp atışı için çağırdı inşallah onu da duyarsam rahatlayacağım.4.09 mm cik şuan.hakkımda hayırlısı olur inşallah

Duman cim ben de dr umla konuştum beklemene gerek yok gel keseye bakalım dedi muhtemelen alttan bakacak sen karindan mi baktirdin bu arada hayırlı olsun gözün aydın

X