Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

inşallah canım burda birbirimize destek için warız rabbim en kısa zamanda hediyelerimizi yollar inşallahhhhh :)

Kozlar su an agir bir grip geciriyorum.doktor klomen vermişti.grip ilaclariyla birlikte kullanıyorum.grip ilaclarini yazan doktora söyledim klomen kullandigimi.benim merak ettiğim grip virusu yumurtama zarar verir mi.yaklasik 1 hafta sonra yumurtlamam lazim.

arkadaşlar yardımcı olun lütfen ovulasyon testi yapıyorum. dün eşit koyuluğa yakındı çizgi bugün silikleşti. dün gece yüzücü transferi yaptık. dün akıntım uzamayan şeffaftı bugün uzayan akıntım var.sperm olabilir mi diyorum ama şeffaf(( ara ara kasık ağrısı, bel ağrısı, mide bulantısı var. ovulasyon testini görünce moralim bozuldu( ne şimdi bu((((((((((((

canım hamile kaldığında böyle silik mi çıkıyor ??
Ayyy bu ovulasyon testi benim aklımı iyice allak bullak etti yaaa aaaa

canım yüzücü transferi ne?

günaydın canlaarr,ben geldim özledinizmi beni heayyy haftasonuya pek açıp bakamıyorum,çocuklar evde eşim evde,allahtan eşimin haftasonlarıda öglene kadar ders vermesi gerekiyor,çocuklarda uyuyorken bakıverim dedim,buarada dün ovu.testlerim geldi,bugün adeti geçenlere ugurlu gelsin test yapın pozitifi görün,ama hemen bize söyleyin,senem vardı topikte hatırladınızmı hamile kaldı topigi terketti,siz yapmayın aman ha,merak ediyoruz sonra ne oldu nasıl diye,benim adetin 5.günü bekleyip duruyoruz,herkezi

selam canım valla ben adetim bittikten 4 gün sonra başladım 2 gündür yapıyorum 2 gündür tek çizgide bakalım ilerleyen günlerde neler olucak hamiş kalırsamda asla terketmem topiği sonucta burdaki bilgilerle hamile olucam

Ben regl oldum moralim bozuk canim sıkkın😔 bilmiyorum kafam karisik reglim bitince ovulasyon kullansammi kafam daha cok ksrisicak onunla sanki olurunami biraksam bilemedim 😔.allahim ezan vakti duy sesimi guc kuvvet ver bebeklerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip eyle🙏

verdiğin resimde hamile görünüyosun ama imkanın varsa kan testşne git. fazla da bekleme düşünceler beynini kemirmesin.bizimki tecrübelere göre bir yorum. silik çizgi hamileleiğe işaret eder

Herkese iyi pazarlar :) benim reglim gecikti test yaptım negatif. Bakalım biraz daha bekleyip doktora gidicem ama umutlanmıyorum sonra üzülüyor insan. Bizim moralimizin yüksek olması lazım dimi ama :)

kızlar ya bişey soracam dün ovulasyon testi iki çizgiydi çalışma yaptık bugün yaptım tek çizgi çıktı ne anlama geliyor cevap lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…