Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canım moralini bozmak istemem ama benim durumum da seninle aynıydı. Hatta çizgi daha da koyuydu. Adete 4 gün kala hem de. Ama şuan regl oldum. Yumurtlama testi gebelik gösteriyo bile olsa sanırım çok daha koyu olması gerekiyo

hmm.. daha bir hafta var reglime umarım bi kaç gün sonra koyulaşır.. olmazsada nasip.. beklicez..

Son düzenleme:
canım bak bu ilk gebeliğimden ama düştü maalesef bu sekilde çıkmıştı adete 3 gün kala

herkesin bu şekilde koyu olmuyor canım. önemli olan yumurtlama günü sonrası silikleştiğini gördüysen işte senin koyuluğun o oluyor.korkma niye problem olsun

anladım canım.. bu konularda hassas oluyor işte insan. iki gün belirgindi 3. gün hiç bir şey çıkmadı. o yüzden bugün çizgi görünce heyacanlandım. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..teşekkür ederim yardımların için..

bende duydum cnm yol açıldıysa gerisi gelir dio herkez :) ama nasip rabbim ne zaman yazmışsa ozaman olucak ötesi yok... birde şey duydum gebeliğin kimyasalla dönüşmesi sperm zayıflıgından kaynaklanabiliyomuş bana bi kaç tavsiyede bulundular seninlede paylaşmak isterim ; bu ay kocanı iyi besle ceviz kuru incir hergün yedir birde ilişkiye girerken sperm bi hafta kadar beklemiş olsun dediler bu ayda öyle deneyelim tedbir bizden takdir rabbimden :)

gecmis olsun insallah en kisa zamanda guzel haber alirsin.
sakincasi yoksa birsey sorabilir miyim , dollenme oluyorsa nasil kimyasal gebelik oluyor

saol cnm.. dr bana döllenmiş fakat rahme tutunamamış sperm zayıflığından olabilir dedi her kadın bunu farkında olmadan yaşayabiliyomuş yani bu kimsayasal gebelik sadece kendini erken yapılan idrar ve kan testinde belli edermiş gelişemediği içinde rahme tutunmadan adetle sökülürmüş gebelik başlıyomuş döllenme gerçekleşiyomuş ama bişeylerin eksikliğinden ilerleyemiyomuş benimde duyduklarım okuduklarım bu kadar cnm. bu bana ders oldu ama birdaha adetim 1 hafta geçmeden asla hiçbir test yapmıcam dr larda kesin gebelik için bunu öneriyolar sonradan hüsrana ugramıyalım diye..biraz karıştı sanırım ama inş anlatabilmişimdir cnım

Gecms olsun canim.. herhangi bi kanama falan oluyo mu peki boyle bi durumda. Rabbim saglikla nasip etsin insallah..

cok sağol canım .. kanama olarak diğer düşüklerdeki gibi bi kanama olmuyo canım adetle birlikte sökülüyo ben öğrendikten birgün sonra adet oldum ama öyle böyle bi adet değildi çok kötü sancı yaptı dr bana o içindeki parça çıkana kadar sancın olur demişti gerçektende öyle oldu parça cıktıktan sonra sancı falan kalmadı şuan normal adet görüyorum adetim bitsin ovu. testlere dewam

tatlım 3 ayrı şehirde ayrı ayrı doktorlara göründüm ultr. baktıklarında hepside çikolata kisti var dediler bi tek bi doktor kan tahlili yaptırdı yanında ek olarak ve ilaç tedavisine başlatırrdı doğum kontrol hapıyla başladık ben bekarken hiç bi etkisi olmadı sonra 2. aşamaya geçtik lukrin depot kullandım 6 ay gecici menopoza girdim onda da kistte bi değişiklik olmadı en son bi ihtimal daha var demişti bi iğne varmı devlet karşılamıomuyus o iğneyi ve biraz pahalıymıs o da olmazsa artık ameliyat demşti ben o tedaviyi uygulamadan şehir değiştirmek zorunda kaldım ve bu arada evlendim 1 senede bu kist 2 cm daha büyüdü şuan bulunduğum sehirdeki doktorlarda çikolata kisti diolar ve ben sakaryadayım canım

testi tekrar yaptım.. bu sefer bir şey çıkmadı. kasık ağrım var diye belki olabilir mi diyodum ama pek umut kalmadı.erken adet olucam sanırım..

testi tekrar yaptım.. bu sefer bir şey çıkmadı. kasık ağrım var diye belki olabilir mi diyodum ama pek umut kalmadı.erken adet olucam sanırım..

canım seni çok iyi anlıyorum ama bence adetini bekle inan bu kadar çok üstüne düştüğünde olacağı warsada olmuyo bak bende durmadan testler yapıodum adetime daha 2 gün wardı gittim kan testi yaptırdım pozitifdi ama kimyasala dönüştü belki bu kdar aceleci dawranmasaydım bu kadar üzülmicektim gebeliği öğrenmicektim sadece adetim geçikti dicektim herşeyi oluruna bırak adetin şöyle bi hafta geçsin ondan sonra kesin sonuç alıyosun zaten dr bana öyle söyledi inan pozitifi görmekle bitmiyo erken dawranırsan yok tutunabilcekmi yok beta hcg de değerler ikli katına çıkıcakmı çıksada keseyi ne zaman görcemm kese dolu mu boşmu bunun stresi saymakla bitmiyo biliyorum zor ama oluruna bırak sadece dua et beni yanlış anlama ben bu ay bu meraklarım yüzünden yıkıldım resmen 2 gün yaşadım hamileliği sadece hep merakımdan bide gerçekten herseyi bilmemek gerekiyo sanki neyi bilsen onu yaşamak zorunda kalıosun ben başarabilirsem eğer ki başarmayı çok istiyorum bu ay adetim 1 hafta gecene kdar hiç gebelik testi yapmıcam..yapıcağımız tek şey tedbir sen tedbirini al ovu günlerini takip et eşini ve kendini iyi besle gerisini rabbime bırak..Kusura bakma çok uzun oldu ama içimdekileri paylaşmak istedim ...........

sagolasin canim gayet iyi anlatmissin , ben kimyasal gebelik diyince sanki dollenme olmuyor ama hormonlar bisebepten yukseliyor , aslinda olmayan bir gebelikte vucud gebelik belirtileri gosteriyor falan zannediyordum , meger aslinda bebis rahme tutunamadigi icin sonlanan gercek bir durum var yani...
Benim de aslinda su birkac aydir acaba boyle birsey basima geliyor mudur diye aklima gelip duruyor , ve sonra acaba ben yanlis birsey yapiyorum da bebek tutunamiyor mu diye karamsarliga burunuyorum , tabii hamilelik testi falan yapip ta bisey gormuslugum yok ama kafam surekli bu konuyla mesgul olunca olasi butun ihtimaller siralaniyor beynimin icinde :26:
ayy insallah hicbirimiz boyle seyler yasamayiz da bir an once hayirlisiyla ve saglikla guzel haberler aliriz canim.

olası hiç bi ihtimali düşünme bak ben kanda pozitifi aldım 2 gün sonra testi tekrarlıcaz değerlere bakıcaz dedi dr kimyasal mı normal mı die ertesi güne kdar beynim kimyasalı sayıklıyodu ve başıma geldi o yüzdenn derin bi nefes alıııpp içimizdeki bütün düşünceleri atalım vucudumuzu kendi haline bırakalım rabbim ol derse olur biz çalışmalaara dewam edelim :))))

teşekkür ederim canım benim.yakın görüp dertleştiğin için.. bende yazın keseyi gördükten 3-4 gün sonra düşük yaşadım.. şimdi diyorum acaba erken öğrensem tutunması için ilaç falan verirler belki. bu yüzden biraz da merakım..işte sabredip beklemek çok zor.. bakalım elimden gelir inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…