Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

yaptım ama etkisi olmadı..6 cmdi 8 cm oldu şimdilerde..giderek büyüyo sanırım :/

tek seferle kalma bence 2 ay hatta 3 ay dene muhakkak o kist oradan gider Allah ın izni ile.bu kür gerçekten çok faydalı.hem ümitsizliğede kapılma bebeğin hayırlı bir zamanda gelsin inşallah.benim 1 düşüğüm var mesela. nasip o zamana değilmiş inşallah şimdi olacak.herşeyin hayırlısı olsun

Benim regl 8 aralıkta. Ama öyle ağrım var ki o kadar bile beklemeyebilir. Aslında umutluydum bu aydan ama eve gelince yeniden yumurtlama testi yaptım çizgi silik çıktı. Burda arkadaşlar paylaşmıştı yaklaşık günlerde iki çizginin de koyu çıktığını. Yani ben bu ayı da kaçırdım. Moralim bozuk. Suratım asık. Şimdi yeniden başa döndük. Allah yardımcımız olsun.

Son düzenleme:
amin inşallah hayırlısı ile normal yollarla hamile kalırsam başka bi şey istemiyorum daha 5 aylık evliyim zaten ilk 2 ay vajinusmus belasıyla uğraştım ama doktorlar olmaz tüp bebek tedavisi ameliyat dedikçe iyice moralim alt üst oldu zten en ufak şeylerden bile demorize oluyorum cok kafaya takıyorum bu olay iyice yıprattı eşimden boşanmayı bile düşündüm geçen haftalarda :'(

geçen cuma gelmiş olması lazım ara sor belki seni evde bulamadıkları için geri gitmiştir

nebiliyim ya anlamadım bişeki,azönce tutup yeniden sipariş verdim kapıda ödemeli olarak,sitede yurtiçi kargo yazıyor ama siparişi tamamlayınca aras kargoya teslim edilecek diyor yeni farkettim,valla kusura bakmasınlar her iki siparişte gelirse sadece birini alırım neyapacam okadar testi ben,hem hata onların şimdiye çoktan gelmeliydi siparişim bende bi hatamı yptım diye tekrarladım siparişi onlar düşünsün demi ama

anladım canım,sen yinede dr.konuş sana garanti veren birini bulmaya çalış belki şansına sonuç olumlu olur

1 2 ay deniyim bu şekilde olmazsa ankarada ali ayhan adında bi prof varmış ona ameliyat olucam canım bakalım inşalah bıçak altına yatmaya gerek kalmadan hamile kalırım

testin içindeki kullanım kılavuzunu okudum da tekrar.. kontrol çizgisi kadar koyu olması gerekiyor diyo yoksa negatiftir diyo. benimki iki gün belirgindi ama hiç o kadar koyu olmadı..acaba bi sıkıntı mı var benim yumurtalarda..

1 2 ay deniyim bu şekilde olmazsa ankarada ali ayhan adında bi prof varmış ona ameliyat olucam canım bakalım inşalah bıçak altına yatmaya gerek kalmadan hamile kalırım

bak canım sana bişey söyleyimmi,dr.ların sagına soluna pek güvenmiyorum ben,ben iki kez ameliyat oldum ultrasyonla baktıklarında bana endometriozis dediler,ameliyat oldum patolojiden ben anlamam ama dr.kalkıpta bana demediki endometsiozs deyilmiş demedi,aradan 7 ay geçti tekrar ameliyat oldum bunun patolojisinede endo.yok demediler endo.olunca gebe kalmak zormuş,çikolata kistiyle aynıymış buda,ankarada profösöre gittim oda ultr.baktı bişe yok dedi,ben oldugum ameliyatları anlattım endo.varmış bu yüzden ameliyat oldum dedim patolojilerimi alıp bakmadı bile,oda bana dediki endo.varsa gebe kalman gecikebilir dedi,sonra buradaki dr.uma gittim benden patolojilerimi istedi ve bende kesinlikle bu hastalıgın olmadıgını başka kislerin oldugunu bunlarında gebe kalmamı önlemiceni söyledi,yani demek istiyorumki testini ultrasyonunu iyi yaptır,bu kistler sadece patoloji, ve laparoskobiyle falan belli oluyor,ultrasyonda gözükene pek inanma derm,hangi şehirdesin sen canım

adetime 7 - 8 gün var. yumurtlama testi yaptım dosya büyük diyo ekleyemedim resmi. yumurtlamadan sonraki gibi silik değil ama yumurtlama kadar koyuda değil.. ihtimal var mıdır sizce. eşim gelince ondan yardım isteyip eklemeye çalışıcam testin resmini..

fotoğraf kalitesi biraz düşük ama yakınlaştırma imkanınız varsa öyle daha net görünüyor. adetime yaklaşık 1 hafta varken yaptığım yumurtlama testi.. sizce bu gebelik belirtisi olabilir mi.. yumurtlamadan sonra hiç bi şekilde çizgi çıkmamıştı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…