Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

heeeyyy millet günaydın,tahlil yapan falan varsa yazsın haa,bizi merakta bırakmayın canım hadi güzel haberler verin,biçogunuzun adete az kaldı kan verin hemen hadi kızlar valla ben enaz sizin kadar merak ediyorumdur

Ben Bu sabah Regli oldum, 2 gün erken oldum BAT( ocak 5 ) Hayırlısı olsun umarım sizlerin güzel haberlerini alırız..

yumurtlama testlerinin adete yakın zamanda çift çizgi çıkması bi anlama gelir mi arkadaşlar?
Ewet canim olabilir:) bn hamileligimi afete yakin ovulasyon testleriyle ogrendim..adete yakin surekli cift cizgi cikariyordu..suphelenip gebelik testi yapmistim vee hamileyimm insallah snde hamilesindr canimm

Merhaba kizlar,

Dun aksam esim ovulasyon test sonucunu sordu , ben de yine bos surat cikti diyince acayip sinirlendi , at o testi gerisini yapma bosver bi daha da alma ! dedi. Bi dunya para verdigim testin ise yaramadigina mi yanayim , esimin bu kadar sinirlendigine mi bilemez bir halde geceyi gecirdim, bu sabah saat 7 de esimi ise ugurladiktan sonra, kalan bes tane teste baktim ve hadi son bi kez daha yapayim dedim... Ayin 29 unda ilk testi yaptigimda adetimin 12. gunuydu, bugun ise 17. gunu ve ben gulen surati bu sabah yakaladim
Acaba cok gec mi yumurtluyorum bu ay , bugunun uzerine 14 gun daha eklersem 31 gunde mi regl olucam eger bebek olmazsa ? Benim regl dongum cok duzenli degildir ama , 25 ila 28 gun arasinda gezer genelde, 31 gun olmamisti simdiye kadar.
Kafam iyice karisti kizlar yaa bana bi yorum yapar misiniz, boyle birseyle karsilasaniniz oldu mu
13 ocak i beklerken simdi 17 ocak i mi beklemem gerekecek off Allahim sabir ver,
hayirlisiyla isteyen herkese bir an once nasip et yarabbim

Ewet canim olabilir:) bn hamileligimi afete yakin ovulasyon testleriyle ogrendim..adete yakin surekli cift cizgi cikariyordu..suphelenip gebelik testi yapmistim vee hamileyimm insallah snde hamilesindr canimm

benim adete 4 gün var. dün akşam bi test yapayım dedim. yumurtlama testi yani. sadece 2 saat idrarımı tatabildiğim halde ikinci çizgi baya belirgindi. bu akşam da tekrar yapsam mı testi?

geç yumurtlamış olabilrisin bence. Gülen suratı görmedik diye boş geçirmediyseniz günleri bence sıkıntı yok. bana sorarsan bu ay biraz geç regl olabilirsin. Tabi bebiş yoksa

senin adına çok sevindim canım. Allah inşallah bize de nasip eder. İsteyen herkese. Sen de bize dua et olur mu ? olduğun için duaların kabul olur. Bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Ama iki cizgininde ayni koyulukta olmasi gerekiyor yada t czgisinin dha koyu olmasi grekyr...eger seninde oyleyse insallah gebesin canim.bnde 4 gn kla yapmistim kopkoyu iki czgi cikti.bgn yine yp insallah yanilmayiz canm :))

inşallah canım yaaa. Gerçi regl belirtilerim son hız devam ediyor ama. Allah tan ümit kesilmez.

geç yumurtlamış olabilrisin bence. Gülen suratı görmedik diye boş geçirmediyseniz günleri bence sıkıntı yok. bana sorarsan bu ay biraz geç regl olabilirsin. Tabi bebiş yoksa

sagolasin canim yaa :13:
aslinda cok duzenli degil yani gun asiri degil ama yine de reglimin bitisinden itibaren gecen on gunun 5 ini degerlendirmisiz
ben de hep testlerde bos surat cikinca ( test yapmaya gec basladigim icin ) acaba erken yumurtladim o yuzden mi cikmiyor, eger erken yumurtladiysam acaba degerlendirdigimiz gunlere denk gelmis midir vsvs bissuru soruyla yatip kalkiyorum gunlerdir...

emin ol ki hepimizin kafasında benzer sorular var. Son aylarda sadece bu konuyu düşündüğümü farkettim. Sanki beynim sadece bunun için programlanmış gibi hiç aklımdan çıkaramıyorum. Allah yardımcımız olsun. En hayırlı zamanda olacağına inanıyorum. Biz elimizden geleni yapalım. Gerisi zaten Allaha kalmış.

Ederim tabikiii canim..insallah en kisa zamnda burda bekleyen herkes gebe kalir.rabbim sizede yasatr insallh bu guzel duyguyu... :) buarada bnmde hc belirtim yoktu sadece adet olcam gbi hissediyordum ama olmadim :) insallh sende olmazsin

Allah yardımcın olsun sağ sağlim kucagına almayı nasip etsin ve darısı bize inş bende 9. gün basldım ovulasyon yapmaya ve hiç silik cizgi bile cıkmadı gec mi yumurtluyorum yoksa ben yumurtlamıyormuyum kafam karıstı cıkana kadar devam edecem ama Allah hayırlısını ersin

Canım nerelerdeydin?
Ben doğum sonrası zayıflama topiğinden, hatırladın mı beni, Eylül 2012'de doğum yapmıştım hani.

Hayırdır yine bebiş mi var yoksa?

Canim hatirlamaz miyim seni az mi mücadele verdik kilolarla evet dumaam cim bebisimiz var ins yine darısı basina

tatlım hamilelik testinde silikte çıksa hamilesindir hadi hayırlı olsun : ) benim ilk gebeliğimde silikti ve hamileydim sonucunda çok sevindim darısı bizlere artık :)

ben ilk defa yaptığım için silik çıkınca şaşırdım. halbuki burda okuyorum ama yine de insan tuhaf hissediyor. yani eğer değilsen kesin hiç çizgi çıkmıyor değil mi? tertemiz olur yani?
hala da gelen giden yok. herhalde bunun sonunda bebek gelecek.
pcoslu olunca insan şaşırıyor. hem soğan kürü hem ovulasyon işe yaradı.
teşekkürler
darısı hayırlısıyla bütün isteyenlerin başına.

senin nasıl sonuç? umarın hayırlısıyla iiyi sonuçlar alırsın.

heeeyyy millet günaydın,tahlil yapan falan varsa yazsın haa,bizi merakta bırakmayın canım hadi güzel haberler verin,biçogunuzun adete az kaldı kan verin hemen hadi kızlar valla ben enaz sizin kadar merak ediyorumdur

kana pazartesi giderim ama dün battı. bugünde bişey yok. çizgi de silik
zeytin de silikse hamilesindir dedi.
darısı sizlerin başına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…