Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Selam kızlar.. malesef b hcg de değerlerim düştü yani kimyasal gebelikmiş bugünde adet oldum zaten nasip değilmiş demekki inşallah bidahaki aya yinede bunada şükrediyorum en azından döllenme olabiliyomuş :-)

olsun canımm beniimm,bende adet oldum napalım yahu,bizde bu aya bakarız dimi:KK34:

Selam kızlar.. malesef b hcg de değerlerim düştü yani kimyasal gebelikmiş bugünde adet oldum zaten nasip değilmiş demekki inşallah bidahaki aya yinede bunada şükrediyorum en azından döllenme olabiliyomuş :-)

gecmis olsun insallah en kisa zamanda guzel haber alirsin.
sakincasi yoksa birsey sorabilir miyim , dollenme oluyorsa nasil kimyasal gebelik oluyor

hadi bakalım benim yarın günüm stresliyim testmi yapsam sen bence bugün gelmezse yarın sabah test yap ilk idrarla ; )

yarını bekleyemedim test yaptım ama hiçbir şey anlamadım. çünkü çok silik bi çizgi çıktı. yarın sabah tekrar yaparım eğer olmazsa. sen bilirsin istersen yap ama silik çıkınca da insanın kafası iyice karışıyor. :KK1:

Aynen cnm döllenme olması süper inşallah birdahaki ay bebişin sıkı sıkı tutunur
Ne kadar doğru bilmiyorum ama kimyasal gebelikten sonra gebe kalma olasılığı yüksek diyorlar inşallah doğrudur :) bende yeni kimyasal gebelik yaşadım bende senin gibi bunada şükür dedim hiç olmazsa gebe kalabiliyoruz ...

off.. benim ki 12 ocak.. nasıl beklicem ben o kadar.. inşallah güzel haberler alırız..:18:

Canım 12 Ocağa kadar umutla beklemek güzel ben şimdiden bir kaç gün sonra boşuna umutla beklediğimi öğrenmiş olacağım ve ne yapmalıyım diye düşünmeye başladım herşeyin hayırlısı inş...Seninle birlikte bekleriz bende merak ediyorum seni ve bu sayfadaki bir çok arkadaşı, Umarım Ocak ayı ve yeni yıl uğurlu gelir birilerine umut olur ...

benim adetim az kanamalı geçer çünkü bende kansızlık var ara ara olur ilaç içerim geçer sonra yine olur belki sizinde kansızlığınız vardır buna baktırdınız mı peki

Evet bende kansızlık ve demir eksikliği var ama az kanama olmamın bununla ilgili olabileceğini düşünmemiştim Teşekkürederim .

Canım 12 Ocağa kadar umutla beklemek güzel ben şimdiden bir kaç gün sonra boşuna umutla beklediğimi öğrenmiş olacağım ve ne yapmalıyım diye düşünmeye başladım herşeyin hayırlısı inş...Seninle birlikte bekleriz bende merak ediyorum seni ve bu sayfadaki bir çok arkadaşı, Umarım Ocak ayı ve yeni yıl uğurlu gelir birilerine umut olur ...

desteklerin için teşekkür ederim.. farkındayım kendin kadar istiyorsun "benimde" diğer arkadaşlarında hamile olmasını. belki bende boş yere umutlanıyorum. Bu umutla 10 gün daha var geçecek..Ama biliyorum ne zaman hayırlıysa o zaman gelecek. Sabredicez umudu kesmek yok. Biz elimizden geleni yapıyoruz, olmaması için bir sebepte yok bundan sonrası kısmet..

Evet bende kansızlık ve demir eksikliği var ama az kanama olmamın bununla ilgili olabileceğini düşünmemiştim Teşekkürederim .

bu sayfayla alakasız olacak ama ben denedim ve demir depom fullendi muhakkak deneyin derim.kereviz ve ıspanağı suda kaynatıp içiyorsunuz ben sadece 1 hafta yaptım ve boş olan depom dediğim gibi doldu.acaba ne durumda diye tahlil yaptırdım ve gerçekten işe yaradığını gördüm. zaten bebişten önce bunun çaresine bakmanız gerekiyor

bu sayfayla alakasız olacak ama ben denedim ve demir depom fullendi muhakkak deneyin derim.kereviz ve ıspanağı suda kaynatıp içiyorsunuz ben sadece 1 hafta yaptım ve boş olan depom dediğim gibi doldu.acaba ne durumda diye tahlil yaptırdım ve gerçekten işe yaradığını gördüm. zaten bebişten önce bunun çaresine bakmanız gerekiyor

Teşekkürederim verdiğin bilgi için deneyceğim Isbanağı çok severim ama kerevizden hiç hoşlanmıyorum.

heeeyyy millet günaydın,tahlil yapan falan varsa yazsın haa,bizi merakta bırakmayın canım :KK20:hadi güzel haberler verin,biçogunuzun adete az kaldı kan verin hemen hadi kızlar valla ben enaz sizin kadar merak ediyorumdur:KK52::KK52::KK52:

yarını bekleyemedim test yaptım ama hiçbir şey anlamadım. çünkü çok silik bi çizgi çıktı. yarın sabah tekrar yaparım eğer olmazsa. sen bilirsin istersen yap ama silik çıkınca da insanın kafası iyice karışıyor. :KK1:

tatlım hamilelik testinde silikte çıksa hamilesindir hadi hayırlı olsun : ) benim ilk gebeliğimde silikti ve hamileydim sonucunda çok sevindim darısı bizlere artık :)

X