Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

o bahsettiğim bayan tahmini ovi.günü hesaplayıp 2 gün önce ilişki oldu demişti şimdi baktımda benim de aynı 16 sı ovi.14 ilişki bende tuttu belki sizdede tutar inşallah:)

canım teşekkürler yorumun için...

Evet ya 1 hafta erken yada 1 hafta gec geliyor.Bakalım denedik olcak mı?Allahım nasip etcek mi?

Selam kızlar.. malesef b hcg de değerlerim düştü yani kimyasal gebelikmiş bugünde adet oldum zaten nasip değilmiş demekki inşallah bidahaki aya yinede bunada şükrediyorum en azından döllenme olabiliyomuş

Selam kızlar.. malesef b hcg de değerlerim düştü yani kimyasal gebelikmiş bugünde adet oldum zaten nasip değilmiş demekki inşallah bidahaki aya yinede bunada şükrediyorum en azından döllenme olabiliyomuş

Gecms olsun canim.. herhangi bi kanama falan oluyo mu peki boyle bi durumda. Rabbim saglikla nasip etsin insallah..

adetten sonra değilmi

Tesekkur ederim. Bide bi kac yerde okudum ovulasyon testi gecikmeden once yine pozitif cikiyomus gebelik varsa..o en erken ne zaman belli olur ki..

adete 1 hafta kala koyulaşmaya başlıyor işte o zaman, ama yumurtlama dönemi gibi koyu olacak yani silik değil.ben ilk gebeliğimi öyle öğrenmiştim yumurtlama zamanı gibi mor olmuştu rengi ama herkesin benimki kadar koyu olmuyor ona dikkat etmelisin

çok geçmiş olsun.inşallah önümüzdeki aylarda tekrar hamile kalırsın.benimde ağustos ayında düşmüştü çok zor ama nasip böyleymiş.hayırlı zamanda gelsin bebeğin inşallah

geçmiş olsun tatlım üzüldüm işşallah bi dahaki aya sağlıklı bir şekilde devam eder gebeliğin...

evet adet sonrası ama benim adetim 4 gün sürer .işte 1 hafta 10 gün kadar içtim

Benim de reglim 3-4 gün bazen leke şeklinde 5 gün sürüyor regli çok az oluyorum bu sorun olabilr mi!Bilginiz varmı bu onuyla ilgili...
Hormon taillerimi yaptırdım hepsi çok iyi çıktı ama bu ay da gebelik olmazsa rahim filimi çktirmeyi düşünüyorum.

benim adetim az kanamalı geçer çünkü bende kansızlık var ara ara olur ilaç içerim geçer sonra yine olur belki sizinde kansızlığınız vardır buna baktırdınız mı peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…