Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

o bahsettiğim bayan tahmini ovi.günü hesaplayıp 2 gün önce ilişki oldu demişti şimdi baktımda benim de aynı 16 sı ovi.14 ilişki bende tuttu belki sizdede tutar inşallah:)

çift çizgiden önce oldu ve hamile kaldım.bir daha ki ay 12. ve 13. gün dene .bu testlere çok güvenmeyin.daha öncede sadece çift çizgi ve sonrası çalışıp hamile kalamadığını ama öncesinde ilişki yaşayıp hamile kaldım bu teste güvenmeyin diyen bir bayan vardı ve o ay hamile kalmış şimdi bende hamile kaldım demekki bir gerçeklik payı var sizde deneyin inşallah sizinde olur:)

canım teşekkürler yorumun için...:nazar:

düzensizlik yüzünden ne zaman yumurtladığınızı bilmeniz zor oyüzden her zaman olabilir elinizden geldiğince gün aşırı denerseniz inşallah olacaktır.test kullanmak isterseniz adet bitiminden sonra hemen başlayın öyle 8. gün 10.gün beklemeyin.inşallah ocak ayında güzel haberi duyarız:)

Evet ya 1 hafta erken yada 1 hafta gec geliyor.Bakalım denedik olcak mı?Allahım nasip etcek mi?

Selam kızlar.. malesef b hcg de değerlerim düştü yani kimyasal gebelikmiş bugünde adet oldum zaten nasip değilmiş demekki inşallah bidahaki aya yinede bunada şükrediyorum en azından döllenme olabiliyomuş :-)

Selam kızlar.. malesef b hcg de değerlerim düştü yani kimyasal gebelikmiş bugünde adet oldum zaten nasip değilmiş demekki inşallah bidahaki aya yinede bunada şükrediyorum en azından döllenme olabiliyomuş :-)

Gecms olsun canim.. herhangi bi kanama falan oluyo mu peki boyle bi durumda. Rabbim saglikla nasip etsin insallah..

surelab ve labaquik (inşallah doğru yazmışımdır:) )ikisini de kullandım ve ikiside aynı zamanda yumurtladığımı doğruladı.bu ay çift çizgiyi görmeden önce ilişki olmuştu ve onunla hamile kaldım o yüzden teste çok güvenme mümkünse gün aşırı dene inşallah bu ay bebeğin olur birde ben 1 hafta kadar taze meyve suyu ve kuru incir yedim eminim onlarında etkisi olmuştur.çünkü biliyorsun yumurtanın gelişimi beslenmeye bağlı bi dene istersen zararı olmaz faydası olur inşallah

adetten sonra değilmi

Canim klomen yazdigi zaman bakmamis miydi doktor.ben de bugün adetimin 3. Günü.yani gittim test yaptirmaya ( hormon) ultrasonla bakti bana da klomen yazdi.10 gun sonra tekrar cagirdi ultrasonla bakmak icin.yani klomeni yazdigi gun bakmasi gerekiyor senin doktorun da.o zaman baktiysa eğer nazil gormus[
.
cnm klomenı yazdığı gun adetımın ucuncu gunuydu zaten .yumurtama bakıldı . hormanlarıma falan o zaman bakıldı. işte bende 10 gun sonra gıttım. vajinal ultrasonda yumurtaları goremedı . yarım saat ınceledı.bende herhalde yumurtam buyumedı, goremedı dedım .eve gıttım ovü yaptım cıft cızgı şaşrdım . 4 gun sonra gel, o zaman bakalım dedı . ama akşamına bnde cıft cızgı çıkmıştı . 4 gun sonra bırdaha gıttım yıne goremedı bulamadı . yumurta gozukmedı ultrasonda ama cıft cızgı nasıl cıktı ben bunu anlamadım

Tesekkur ederim. Bide bi kac yerde okudum ovulasyon testi gecikmeden once yine pozitif cikiyomus gebelik varsa..o en erken ne zaman belli olur ki..

adete 1 hafta kala koyulaşmaya başlıyor işte o zaman, ama yumurtlama dönemi gibi koyu olacak yani silik değil.ben ilk gebeliğimi öyle öğrenmiştim yumurtlama zamanı gibi mor olmuştu rengi ama herkesin benimki kadar koyu olmuyor ona dikkat etmelisin

çok geçmiş olsun.inşallah önümüzdeki aylarda tekrar hamile kalırsın.benimde ağustos ayında düşmüştü çok zor ama nasip böyleymiş.hayırlı zamanda gelsin bebeğin inşallah

geçmiş olsun tatlım üzüldüm işşallah bi dahaki aya sağlıklı bir şekilde devam eder gebeliğin...

Canim klomen yazdigi zaman bakmamis miydi doktor.ben de bugün adetimin 3. Günü.yani gittim test yaptirmaya ( hormon) ultrasonla bakti bana da klomen yazdi.10 gun sonra tekrar cagirdi ultrasonla bakmak icin.yani klomeni yazdigi gun bakmasi gerekiyor senin doktorun da.o zaman baktiysa eğer nazil gormus[
.
cnm klomenı yazdığı gun adetımın ucuncu gunuydu zaten .yumurtama bakıldı . hormanlarıma falan o zaman bakıldı. işte bende 10 gun sonra gıttım. vajinal ultrasonda yumurtaları goremedı . yarım saat ınceledı.bende herhalde yumurtam buyumedı, goremedı dedım .eve gıttım ovü yaptım cıft cızgı şaşrdım . 4 gun sonra gel, o zaman bakalım dedı . ama akşamına bnde cıft cızgı çıkmıştı . 4 gun sonra bırdaha gıttım yıne goremedı bulamadı . yumurta gozukmedı ultrasonda ama cıft cızgı nasıl cıktı ben bunu anlamadım

Canim duyduğum veya yasadigim bir olay değil birşey diyemeyeceğim.ama tek bildiğim adetten sonra düzenli gunasiri calismak.sen bence buna devam et.doktorum bana ovi.testine gerek yok düzenli ilişki dedi.zor olsa da yapacak birşey yok.

evet adet sonrası ama benim adetim 4 gün sürer .işte 1 hafta 10 gün kadar içtim

Benim de reglim 3-4 gün bazen leke şeklinde 5 gün sürüyor regli çok az oluyorum bu sorun olabilr mi!Bilginiz varmı bu onuyla ilgili...
Hormon taillerimi yaptırdım hepsi çok iyi çıktı ama bu ay da gebelik olmazsa rahim filimi çktirmeyi düşünüyorum.

Benim de reglim 3-4 gün bazen leke şeklinde 5 gün sürüyor regli çok az oluyorum bu sorun olabilr mi!Bilginiz varmı bu onuyla ilgili...
Hormon taillerimi yaptırdım hepsi çok iyi çıktı ama bu ay da gebelik olmazsa rahim filimi çktirmeyi düşünüyorum.

benim adetim az kanamalı geçer çünkü bende kansızlık var ara ara olur ilaç içerim geçer sonra yine olur belki sizinde kansızlığınız vardır buna baktırdınız mı peki

X