Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Anladım cnm çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Sen 3 çocugu istiyosun sanırım. Ne kadar güzel. Allah nadip etsin inşallah.

ya aslında aklımızda yoktu 3.çocuk ama bende endometriozis denilen bi illet varmış,iki kez ameliyat oldum ama fayda etmedi şimdide dr.diyorki ya sunni hamilelik tedavisi ya geçici menopoz yada rahim yumurtalık alınacak dedi,bütün bu tedavilerin yan etkisi çok fazlaymış bu sebepten endogrusu hamile kalman dedi ama bu rahatsızlık gebe kalmada sorun yaşatıyormuş hayırlısı bakalım,ama hep gönlümde bi kız evlat yatıyordu belki bu hastalık bi vesiledi benim 3.çocugu yapmama,Allah hepimize nasip etsin hayırlısıyla

Son düzenleme:
Çok sabırsızım di mi? Herşey hemen olsun istiyorum. Belki de geç kalmaktan korkuyorum. Allah ım bana dayanma gücü ver.

galiba öyle takma kafaya ya yeminle 40.da doguranlar var yeterki allah dilesin,bi önceki sayfaya baktınızmı daha halay çekecez

kesinlikle öyle. bence güzel birşeye vesile olacak. sen de sağlığına kavuşacaksın

demeyiz merak etme :) benim esim basak burcu mukemmel bir insan )

kızlar benim adetin 7.günü teste hala çokmu erken sizce yumurtlama olmadan yakalamam lazım benim,ilk kez yapıcam testi:44:

bugün 17.gün hala çift çizgi yok ya çok geç yumurtlıycam yada erken yumurtladım
12 ve 13. gün silik çizgi vardı şimdi hiçbişey yok

testi dün gece 11de ilk kez yaptım,c bülgesi oldukça koyu çıktı t bölgesi ise belli belirsiz çıktı,valla neolu neolmaz spermler canlı kalıyomuş nedeolsa hazır beklesinler diye akşam ufak bi çalışma oldu

ya psikolojikmi anlamadım ama benim bugün sol kasıgımda 5 10 saniye arayla tek bir noktada oluşan ve hafiften bacagıma vuran bi sancı var,hani yumurtlarken sancıdan falan bahsediliyordu böyle bişeymi acaba

Son düzenleme:
bugün 17.gün hala çift çizgi yok ya çok geç yumurtlıycam yada erken yumurtladım
12 ve 13. gün silik çizgi vardı şimdi hiçbişey yok

kaçıncı gün yapmaya başlamıştın?
benimde bugün 20. günüm.bugüne kadar çıkan en koyu çizgiydi bakalım koyulaşacak galiba çok geç yumurtluyorum...

kızlar uzun zamandır sizleri takip ettim hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok yardımcı oldu yazılarınız. şu anda 5 haftalık hamişim.
adet bitimi sonrası 2 günde bir ilişki ve 16 kasım son ilişki ile hamişim.sonrasında yapmadık nolur nolmaz diye:)
geçen ay ovü testlerinden aldım internetten lab. marka.
son adet tarihim 4 kasım başlangıçtı.
11 kasım ovü testlerini yapmaya başladım.
17 kasım da piki yakaladım.
17 kasım da yakaldığım yumurtlama günümden 13 gün sonra çok açık çizgiyle hamiş oldumu öğrendim.
yumurtlama günümden 5 gün sonra hafif kasık batmalarım ve ateş basmalarımla hamiş olduğumu anladım.
ilk hamileliğimdede yaşamıştım. inşallah bende size yardımcı olurum .öpüldünüz

Son düzenleme:

gozun aydin canim cok sevindim darisi basimiza :))) bende ovulasyon testini kullaniyorum son adet tarihim 25 kasim ilk test tarihim 3 aralik ilk 3 gun silik cizgi 4 ve 5 net cizgileri yakaldim. kuralina uygun uyguladim ve hic bos bir gece gecirmdik bakalim ne olucak

Evenecence ovülasyon testi mi yaptın gebelik testi mi? Ovülasyon testiyle de öğrenenler varmış. Benim hala silik çizgi ov. testi. Adet günüm bugündü.

Kizlar slm..maalesef iyi haber degil adet oldum ayin 5 inde.ilk defa ovula.testi kullanmistim bu ay ve coook umutluydum ama gene husran uzuntu kaldi elimde...bitsin bakalim testi gene yapcam.hayirlisi ins.ama artik aglayamiyorum ilginc sadece sinirli bi hal geldi bana..

hayırlı olsun cnm rabbım hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsn malsef bnde pco var yumurtlama testı aldım ama dogru snuc vermezmıs fılan dedıler daha yapmak nasıp olmadı cnmm ya (

Evenecence ovülasyon testi mi yaptın gebelik testi mi? Ovülasyon testiyle de öğrenenler varmış. Benim hala silik çizgi ov. testi. Adet günüm bugündü.

aynı anda hem ovü hem gebelik testi yaptım deneme amaçlı.
gebelik testi 2. çizgisi pozitif .
ovü testi negatif çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…