Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

slmlarr yumurtlama tarihim geçti bugün ovulasyon testi yaptım az önce 8 inde adet olmam lazım döngüme göre testin resmini paylaşıcam sizlerden fikir istiyorum hala t çizgisi koyu çıkıyor neden acaba.yakamoz sen demiştin yap adete 5 gün kala bende bugün denedim ilk resimlere bi baksanızaa

Eklentiler

• $1424469_10152063494204596_1562672407_n.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 32
  • $1450913_10152063493954596_448698122_n.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 32

çok tteşekkür ederim ama adetimin 20 ve 21.günü ben o çizgileri gördüm bidaha da görmedim hep sadece c çizgisi vardı.az öncede yaptım bugün 23.günü yine c çizgisi yine çıktı.morallerim çok bozuk acaba yumurtlamıyormuyum doktora gidicem yarından sonra (

Bu ay yumurtlama testi yardımıyla gerekli çalışmaları yapıp sonucu bekleyen kaç kişiyiz acaba ? Hayırlısı olacak inşallah :)))

Bu ay yumurtlama testi yardımıyla gerekli çalışmaları yapıp sonucu bekleyen kaç kişiyiz acaba ? Hayırlısı olacak inşallah :)))

Selam, ben de bu ay ovulasyon testi aldim kutu 7 gunluk , dun ilk testimi yaptim sonuc ekraninda hicbisey cikmadi, bakalim bugun ne olacak
hepimiz icin hayirlisi insallah...

bu arada eger olur ve zamaninda dogarsa bebeklerimiz basak olacak kizlar, nasil bir burctur fikri olan var mi
( oldu da burcu kusur kaldi demeyin tamam mi )

kızlar merhaba internetten ovu testi alıcam ama hangisini alayım karar veremedım.
ovula
surelab
laboquıck
hangısı daha ıyı kızlar yardımcı olur muusnuz:26::26::26:

hamilesin sanırım
kızlar merhaba internetten ovu testi alıcam ama hangisini alayım karar veremedım.
ovula
surelab
laboquıck
hangısı daha ıyı kızlar yardımcı olur muusnuz:26::26::26:

ben laboquıck aldım burdaki arkadaşların tavsiyesiyle memnun kaldım
kaset tipi olandan aldım daha hijyenik geldi.

bu arada 30 günde bir adet döngüm erken başladım testlere 10 11 ve 12.gün yaptım giderek koyulaşıyo sanki

Canım regl oldum hem de 1 gün erken. Artik test mest almicam. Ne zaman isterse o zaman gelsin yavrum. Ne diyeyim.... Seninnasıl geçiyor hamileligin

Normal reglin başladı mı yoksa lekelenme mi? Lekelenme ise bi test yap derim. Ben iyiyim bildiğin gibi. Ben de test yapmamıştım geçen ay hamile kaldım. Bence de kendini rahat bırak.

kızlar benim testi görmediniz galiba yada bi fikriniz yok? çook merak ettim koyu olmasını hala.

Galiba hamilesin yapmaya devam et gittikçe koyulaşırsa her gün oldu bu iş. 2-3 gün sonra gebelik testinde de çıkabilir.

Yok canım bildiğin yoğun bir regl geçiyorum...

Ayyy ins canimm sagol cvp icin sende olmasan catlicaktim meraktan :)) tek istegim bu nolur allahimm

arkadaşlar bi de ben önceden doktora gitmiştim ve bütün değerlerim normal çıkmıştı.yine de yumurtalarım çatlamıyor olabilir mi?noluurrrr yardımmmmmm...

canım inşallah hepimizi için hayırlı olur. Dua ediyorum kalben sadece kendime değil hepimize. Burcu önemli değil elbette.
teste gelince benim adetlerim 27-28 günde bir oluyo ve çift çizgiyi belirgin bi şekilde 13.gün gördüm. bakalım sonuç nolcak. Bu ay ilk defa yumurtlama testi ile denedik. Hakkımızda en güzeli olsun. Sen de testleri yapmaya devam et. nasılsa göreceksin çizgiyi.

arkadaşlar bi de ben önceden doktora gitmiştim ve bütün değerlerim normal çıkmıştı.yine de yumurtalarım çatlamıyor olabilir mi?noluurrrr yardımmmmmm...

evet canım maalesef öyle bir ihtimal de var. eğer hiç çift çizgiyi yakalayamazsan ve de adet görürsen adetin 2.günü bi doktora git derim. çatlayıp çatlamadığını görür mutlaka. bu arada çatlamasa da adet görebiliyosun. Engel değil yani.

inşallah hamilesindir canım :)))))))

bende bekliyorum ve okudukça heycanlanıyorum eve gidip test yapmak için hem sabırsızlanıyorum hemde korkuyorum 8 adet olmam lazım 24 kasımda koyu çzigiyi görüp çalışmıştık şu an kendimi dinlediğimde farklı olan sadece akıntımın çoğalması ve göğüslerimde hassasiyet sizce gebe olabilir miyim

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…