Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

internetten aldım labaquick marka 30 tanesini 27 liraya almıştım.. inşallah gönlümğze göre olur.. beklemek zor gibi geliyor.

Bende internetten aldım labaquick 20 adet ve 6 tanede gebelik testi var içinde bende 1 yıl 1 ay oldu evleneli bir gebelik geçirdim düşükle sonuçlandı.Kalp atışı durdu 3 ay korunduk şimdi korunmayı bırakalı 3. ayımız =(

Geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin. Hemen gelir bebeğiniz nasılsa

hemen hemen aynıyız ben de geçen sene 29 ekimde evlendim sonra aralıkta 8 haftalıkken kalp atışını dinlediğimiz gün düşük yaşadım.
biz nisandan beri korunmayı bıraktık ama benim zaten 3 aydır adet düzenim bozulmuştu . bu ay normal geldi. biz 23 kasım gecesi ilişkide bulunduk 24 kasım da koyu çizgiyi yakaladım . o günde denedik s25 inde de denedik bir daha da yapmadık. hadi hepimz için hayırlısı..

Canım Allah kimseye yaşatmasın bende 14 ekimde evlendim.Nisanda hamile kalmıştım.doktorum ilkinde yaşadın diye ikincidede böyle olucak diye bişey yok demişti.

Yumurtlama testi yapıyorum. 27 sinde pozitif gördüm. Ama ertesi gün ve bugün çizgi çok silik çıktı. Tahmini bat tarihim 10-11 aralık. İnşallah bu sefer başarmışızdır. Elimizden geleni yaptık. :))))

Son düzenleme:

kızlar bende 1yıl önce ikiz bebek gebelik sonlandırılması yaşadım.6 ay önce korunmayı bıraktık ama bir türlü bebiş gelmiyor.sanırım gününü tutturamıyoruz.4kasım da adet oldum 8-9 aralık da bat tarihim.bu ay ovulasyon testi alamaya planlıyorum.surelab ve laboquick diye markalar var siz hangisini tavsiye ediyorsunuz??????

canım bence laboquick kullan ben kullanıyorum ve gayet memnunum bende tavsiye üzerine bu markayı kullanmaya başladım iki günde pozitifi gördük güzel çalışıyor.

Son düzenleme:
arkadaşlar mrb.babystart ovulasyon testi kullanıyorum ve 33-34 günde bir adet görüyorumtesti her yaptığımda c çizgisi hep kırmızıydı yani negatifti.fakat evvelsi gün t çizgisi çok hafif belirgindi dün daha bi belirginleşti ama yinede c çizgisi kadar koyu değildi.bugün tekrar yaptığımda c çizgisi var sadece ve t çizgisinden eser yok.bu ne demek oluyor yani? ((( şimdiden teşekkürler..Allah isteyen herkese bebek nasip etsin... ((

Arkadşlar konuyu uzunca ınceledımde herkes laboquick markadan memnun gözukuyor.Netden baktımda sanırım onlıne alabılıyoruz sadece. Bunları eczanede satılanları yokmudur yahu Onlıne almak sorun degılde evde degılım kayınvalıdem teslım alıyor kargolarımı. Bunuda görmesını ıstemem valla çocuk dusunmuyomusunuz dıyenlere bıle yok istemıyoruz dıyorum çekindiğim için

eczanelerde çok pahalı bunlar. başka bir tanıdığın falan yok mu içini açıp bakacak hali yok ya da çalışıyorsan iş yeri adresini ver.. zaten en geç 2 günde geliyor

tatlım yumurtlayacağın güne kadar öyle devam eder. silik bir şekilde birgün olur birgün çizgi olmaz. her ihtimale karşı sen adetinin ilk gününden 16-17. günlerinde falan testini hergün düzenli yapmaya başla , yaklaşık 19. gün çift çizgiyi yakalarsın eğer yumurtlamanda bir problemin yoksa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…