Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

rica ederim canım ne demekinş canım ben geçen ay kullandım beceremedim galiba olmadıbu ay eski yöntemlere gittim bakalım sonuç ne olacak

Dün eve gelince testi yeniden yaptım. Ama sonuç yine negatif. Bugün 13.gün ve testi aynı saatte tekrar edicem. Bakalım bu sefer sonuç ne olacak. İnşallah hepimiz için ii olur.

uzun zamandır formu takip ediyorum anladığım kadarıyla kimsenin gebeliği ve belirtileri birbirine benzemiyor.Enson adetimin tarihi 11 kasım 29 günde bir adet oluyorumdiye ayın 20sine başladım ovulasyona en koyu 23 idi o günleri pek değerlendiremedik çünkü ben testin daha koyulacağını düşündüm yoğun çalıştığım için yumurta akını da yakalayamdım.hala yapmaya devam ediyorum ama silik bile olsa hiç yok 2. çizgi sizlerden ricam bu kadar erken yumurtlamış olabilir miyim ? Birde arkadaşlar test fotolarınızı yayınlayabilir misinz?2.çizginin ne kadar koyu olabileceğini görelim.

ilk 24 kasımda ovülasyon testini yapmıştım çok koyu çıkmıştı . bugün ayın 27si ikinci çizgi halen çıkıyor çok koyu değil ama gayet belirgin. kaç yumurtam var anlamadım .
birde şu akıntı içine gelince 24ünde testi yaptım koyu çıktı 25inin sabahı yumurta akı gibi akıntım oldu sonra bitti. testi hergün yapmaya devam ettim ilk günki gibi kopkoyu deil ama silikte değil

Kizlar tunaydin benim bir sorum olacak adete 6 gunun var ama soylemesi ayip buyuk tuvaletimi yaparken vajinamdan sanki hafif pembelik var gibi sariya yakin akinti geldi ne olabilir bu korkmayada baslamadim degil bide adet olacakmisim gibi belimde agri var idrarimda koyu sari bir kac gundur

Son düzenleme:
Kizlar simdi yine tuvalete gittim bir damla bile degil fakat yogunlugu koyu hafif kahverengiye donuk bir akinti geldi bi daha da gelmedi cok az nolur yardimci olur musunuz

Dün eve gelince testi yeniden yaptım. Ama sonuç yine negatif. Bugün 13.gün ve testi aynı saatte tekrar edicem. Bakalım bu sefer sonuç ne olacak. İnşallah hepimiz için ii olur.

üzülme canım inş vardır bebişin idrar testlerine pek güvenme derim ben biraz daha bekle kan testi yaptır..ama yoksa da lütfen üzülüp canını sıkma herşeyin bir zamanı var..

canım yerleşme kanaması olabilir adetine de az kalmış hadi bakalım inş hayırlısı olur senin için:)

Bilmiyorum canim ins oledir de baska bisey degildir korkuyorum da fakat sadece buyuk tuvaletimi ysptigimda geldi vajinadan kucuk tuvalette felan gelmedi bu arada cevabin icin cok tsk ederim canim sende var mi bi degisiklik

Bilmiyorum canim ins oledir de baska bisey degildir korkuyorum da fakat sadece buyuk tuvaletimi ysptigimda geldi vajinadan kucuk tuvalette felan gelmedi bu arada cevabin icin cok tsk ederim canim sende var mi bi degisiklik

ayy canım valla bu işlere kafam ermedi gitti içeride neler oluyor bilmiyoruz hakkımazda hayırlısı olur inş..benimde adetime 10 gün var gün aşırı ilişkiye girdik hep adetim bittikten sonra yumuırtlama testi yapmadım ama umutluyum bu aydan bakalım:))

İns canim ins bebek vardir valla benimde hafif kasik ve bel agrim var sence yerlesme midir bu arada yerlesme kanamasi nasil oluyor

İns canim ins bebek vardir valla benimde hafif kasik ve bel agrim var sence yerlesme midir bu arada yerlesme kanamasi nasil oluyor

canım ben iki hamilelik geçirdim öyle yerleşme kanaması olmadı yani..bldiğim kadarıyla öyle çok kanama olmuyor sadece az az gelip bitiyor yani devamı gelmiyorsa olabilir inş canım yaa tez zamanda hamile kalalım çok yoruldum çookk..

Ayy ins canim ins bende cok yoruldum Rabbim isteyen herkese tez zamanda verir ins

kızlar slm..arada vakit oldukça yazıyorum 2 senedir korunmadık ama gebelik yok bende herşey normal dendi.eşim sperm testine hala ikna olmadı gidicem diyo ama hep bi bahane.neyse bu ay ilk defa ovulasyon kiti aldım idrarla yapılan laboguick diye bi marka.hesapladım yumurtalık günlerinde t de koyu çizgiyi de yakaladım o saatlerde ilişkide oldu. en son adetim 5 kasımdı. testlerden sonra bende inanlmaz bel ağrısı bacak ve karın ağrısı oldu. ağır iş de yapmadım. ama uyutmadı ağrılar. şimdi biraz azaldı. bu kadar çabuk olmaz belirti diye ümitlenmiyorum.8 de olmam lazım bakalım bekliyorum. olursam diğer ayda testi kullanıcam inş. bi hayrını görürüm..

Canım öncelikle eşini teste ikna et. İki senedir korunmadık diyorsun sende sorun yoksa onun doktora gitme vakti çoktan gelmiş. İnşallah gerek kalmaz hamilesindir tabii

Canım öncelikle eşini teste ikna et. İki senedir korunmadık diyorsun sende sorun yoksa onun doktora gitme vakti çoktan gelmiş. İnşallah gerek kalmaz hamilesindir tabii

ahh ahhh (( neler yaptım. hatta dün bile kuzenimin hamile haberini aldım ki onun adetleri 50 günde bir oluyodu olunca 1 gün falan sürerdi ona derdik düzene koy zorlaşır hamileliğin doktora git derken. bu halde kaldı hamile çook şükür. bunu biliyodu ve kaldığını söledim eşime ama hiç tepki yok..inş. bu belirtilerim gebelik olurda eşimle uğraşmaktan yoruldum çünkü.tşk ederim cvp için canımm sağol.. bu arada seninde hamileliğin hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsinn inş...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…