Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bata 5 gün varken yaptığım ovülasyon testi böyle çıktı.

Eklentiler

• image.jpg
    137,5 KB · Görüntüleme: 456
Evlat sahibi olmak isteyen bayan 7 gün oruç tutup orucunu 1bardak suya okuyup ufledigi okuyacağı Allahü teâlânın 3 ismi Şerif i olan YA HALUGÜ YA BARİ U YA MUSAVVİR U 21kere okunacak orucunu açacak

3 dakika beklemem lazımmış en azından şimdi daha belirgin sanki

Eklentiler

• image.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 460
bat a 7 gün kala ne dersiniz hanımlar? var mı bişi? predictor early yaptım ilk başta çizgi çıktı sonra kayboldu.. şuan bembeyaz kaldı..

Eklentiler

• 11350397_1595298680686976_531106191_n.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 445
Merhaba kızlar adetime 5 kaldı ve ovu testi yaptım hafif silik cikti..Sizce nedir sonuçç.??

Son düzenleme:
Kızlaaar bata 6 gün var 3 gündür test yapıyorum soldakiler ovilasyon sağdakiler gebelik sizce durum ne normalde 1 2 gün kala ovülasyon testi koyu olurdu cumartesi yumurtladim ve 4 5 gündür böyle çikiyor clearblue digital gebelik testi yaptim o negatif cikti nr diyorsunuz acaba gebelik testi bozukmudur

Merhaba ben burda okuduklarima istinaden ovulasyon testi yaptım şimdi adetime 4 gün var resmi gönderiyorum sizce durum nedir? Çok heyecanlıyim hamile olabilir miyim?

Merhaba ben burda okuduklarima istinaden ovulasyon testi yaptım şimdi adetime 4 gün var resmi gönderiyorum sizce durum nedir? Çok heyecanlıyim hamile olabilir miyim?Eki Görüntüle 1551609
olabilirsin canım .bide gebelik testi yapbence bende adete 5 gün kala yaptım ovü testini ikisi de kopkoyu kırmızı çıktı gebelik testi de silik çizgi çıktı daha kan testi yaptırmadım

olabilirsin canım .bide gebelik testi yapbence bende adete 5 gün kala yaptım ovü testini ikisi de kopkoyu kırmızı çıktı gebelik testi de silik çizgi çıktı daha kan testi yaptırmadım
Ben bugun kan testi yaptırdım hamileyim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah şükürler olsun silik çıktiysa muhakkak kan testi yaptir derim bende ıdrarda çıkmamış ti ama kanda çıktı

Ben bugun kan testi yaptırdım hamileyim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah şükürler olsun silik çıktiysa muhakkak kan testi yaptir derim bende ıdrarda çıkmamış ti ama kanda çıktı
hayırlı olsun :)) çok sevindm ben de yarın kan testi yaptırıcam gebelik testim baya koyu çıktı bugün sanırım ben de hamileyim :) ama kan testi yaptırmadan kesin diyemiyorum

Hanımlar merhaba,
Aşağıdaki de benim ovulasyon testlerim BAT'a 3 kaldı diye tahmin ediyorum daha bugün yapmadım öğlende yapıcam yorumlayabilirmisiniz ?

Eklentiler

• ov.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 588
Hanımlar merhaba,
Aşağıdaki de benim ovulasyon testlerim BAT'a 3 kaldı diye tahmin ediyorum daha bugün yapmadım öğlende yapıcam yorumlayabilirmisiniz ?

Günaydınnn, bnde seninle aynı durumdayım, 1 haftadır aynen böyle cıkıyor ovu testlerim. İnternetten arastırdım, okuduklarıma göre, eğer gebelik varsa lh, östrojen ve progesteron düşmesi gerekirken yüksek kalıyormuş. Bu yüzden bazı gebelerde reglye yakın ovu testleri böyle çıkıyormuş. Ama kesin bir bilgi değil tabii ki. Bazı bu şekilde çıkanlar ise gerçekten ikinci kez yumurtluyormuş. Yine iki ucu belirsiz değnek yani canım:)))

Off ya cok umutlu olmasamda insan kafayi tirlatiyor.. sabah gebelik test yaptim negatif.. erken mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…