Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testiyle gebelik ogrenme

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şöyle anlatayım iki sorunuzun cevabı olarak bende 3 aralıkta idrarda hcg testi yaptım negatifti 7 aralık adet günümde pozitif gördüm 4 aralıktan itibaren de ovulasyon testleri pik sizin ki belki daha hormon salgılanmamıştır veya geç döllenme olabilir ya da adete yaklaştıkça da lh yüksek çıkabiliyormuş

Kullandığın gebelik testi markası nedir birde onunla deneyim. Benimde aklım karıştı ve 3 buçuk yıldır istiyoruz biraz heyecan bastı sanırım birde ovulasyonla gebelik öğrenen çok kişi varmış okuyunca

Vallahi ben 5 tl ye aldım bork yazıyordu istersen kan testi yaptır yumurtlamadan kaç gün geçti baya koyu duruyor testinde

Vallahi ben 5 tl ye aldım
Şöyle bir durum var ben internet sitesinden verdim bu ovulasyonları onların yanında gebelik testi de geldi son iki kalmıştı birini iki gün önce yaptım belli belirsiz çizgi çıktı ertesi sabah yeniden yaptım gene bir tık koyu çizgi gördüm. Elimde kalmadı ondan bugün eczaneden aldım test onda çıkmadı

Dediğim gibi ya geç döllenme de olabilir

Arkadaşlar merhaba. Kafama takılan bir soru var. 1 yıldır çocuk istiyorum ama hiçbir problemimiz olmadığı halde olmuyor. 24 Kasım 2020 son regli olduğum tarih. Normalde 5 gün sürer. Fakat her zamankinden farklı oldu. Çok yoğun olmamakla birlikte 2 gün normal regli gördüm fakat sonraki günler kesildi sadece kahverengi lekelenmeler oldu. Adet bitiminde 2 gün sonra ovülasyon testlerine başladım ve daha önceki ovülasyon testlerinden farklı olarak ikinci çizgi tam koyu olmasa da silikte değil. Sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz ?

Kızlar benimde sorum aynı olacak , bat a 1 gün var ovulasyon testi yaptım c koyu t çizgisi de koyu ama c kadar değil fotoğraf da ekleyemedim bilgisi olan var mi
Hayırlı olsun analı babalı büyütsün rabbim Benim adetim 2 gün gecikti bugün 3 gün sabah kan verdim yagrin belli olcak dayanamayıp yaptım acaba varmıdır ovulasyon testime bakarmisin bi

Eklentiler

• IMG_20230522_114751.jpg
    124,8 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…