Ovulasyon testinden anlayan varmı?

Bende 16 ve 17.günde pozitif gördüm ilişkiye girdik 2 piktede sonrası gün testin negatifleşti ilişkiye girmedim burada denemene gerek yok dedikleri için. Olmuş mudur acaba yaaa. Sonraki günleri de değerlendirmediğim için şu an pişmanlık yaşıyorum

Merhaba. Belirtileriniz devam ediyor mu acaba ? Sizinle aynı şeyleri yaşıyorum. Bu ayın 24ünde yaptigim Ovulasyon testimi ek yapacağım şuan. O günü değerlendirdim ertesi günü tekrar yaptım test ve çizgi falan çıkmadı. Ama 1,2 gün oldu kasıklarım adet olacakmisim gibi ağrıyor.

Eklentiler

• IMG_20220430_003604.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 14
Bende 16 ve 17.günde pozitif gördüm ilişkiye girdik 2 piktede sonrası gün testin negatifleşti ilişkiye girmedim burada denemene gerek yok dedikleri için. Olmuş mudur acaba yaaa. Sonraki günleri de değerlendirmediğim için şu an pişmanlık
Aynı gün yumurtlamıloz ben hem ayın 24 hem 25 de yumurtladım iki gün sürdü benim o iki günü değerlendirdim ertesi gün tekrar test yaptım negatif çıktı. Perşembe yani dün çok hafif sol kasık ağırım oldu bugünde vardı ama ara ara hafif bir şekilde birde ikindi vakti beş dakika süren adet sancısına benzer sancı yaşadım. Ama şuan ne kasık ağırım var nede adet olacakmış gibi bir sancım

Bende de gelip gitmeyen bir ağrı değil ama nasıl desem çok özür dileyerek söylüyorum gaz sancısı ile adet sancısı arası bişey. Ara ara yokluyor beni de. Bu başlık altından haberleşelim sizinle olur mu

Olur tabiki Rabbim hayırlısı ile bayramdan sonra bir bayram daha yaşatsın. Gerçi ramazanın ardından hemen kurban bayramı var ama olsun biz bu yıl 3 defa bayram görelim

Olur tabiki Rabbim hayırlısı ile bayramdan sonra bir bayram daha yaşatsın. Gerçi ramazanın ardından hemen kurban bayramı var ama olsun biz bu yıl 3 defa bayram görelim
canım bugun adet günün sanırım sonuç ne oldu baktın mı. benimde dün ve bugun pikteydi dün değerlendirdik bugun yok bide yarın sabah değerlendireceğim çatlamada

Pardon klavyenin azizliğ
canım bugun adet günün sanırım sonuç ne oldu baktın mı. benimde dün ve bugun pikteydi dün değerlendirdik bugun yok bide yarın sabah değerlendireceğim çatlama

Adet olmadım henüz ama 3 gündür ara ara ad

Et sancısı çekiyorum
Pardon klavyenin azizliği telefon dondu birden. Bugün adet olmadım ama 3 gündür ara ara adet sancısı çekiyorum.

Kızlar benim testime de bakar mısınız. 4-6-7-9 Mayıs ilişki oldu. Çatlama daha olmamış mı bilemedim yarın tekrar ilişki olsun mu acaba

Eklentiler

• 822239E7-745B-4D5F-8B63-9941B80BF46E.jpeg
    234 KB · Görüntüleme: 13
Sabah değerlendirdik. Yarın silikleşirse yarında değerlendirmek gerekir mi
bende aynı senin gibi iki gün üst üste pozitif gördüm değerlendirdim buradan arkadaşlar silikleştikten sonra denemene gerek yok çok fazla ilişki sperm kalitesini düşürüyor zaten sperm içeride 3 gün yaşıyor dedikleri içşn denemedim. Dün adet tarihimdi cuma gününden beri ara ara gelip giden adet sancım var az öncede çektim şimdi hiçbir şeyim yok göğsüm falanda çok ağırıyor bakalım inşallah gebe kalmışımdır. Rabbim sanada kazasız belasız nasip etsin Amin

Eger sperm sorunu yok ise üst üste ilişkiden bir şey olmuyor canım ama bizde baktırdın sorun yoktu doktorum yine de bir var bir yok olsun demişti bende 36 saatte bi değerlendiriyorum bi sabah ertesi gün akşam gibi. Ama sağlıklı sperm 48 -72 saat yaşıyor. Yani pik dönemini değerlendirdiysen bence hala bi umudun var inşallah yerleşme sancısıdır test yapınca buradan paylaşırsan sevinirim, güzel haberlerini bekliyorum

Ben ve eşimde de sorun yok bakalım bende buradan tecrübeli olanları dinledim inşallah hayırlısı ile tutmuştur. Bu sabah test yaptım negatif çıktı gerçi çok erken yaptım bir kaç gün daha bekliyecez adet olmazsam gidip kan vericem. Bu arada yerleşme sancısı kaç gün sürüyor bilgin varmı ben cumadan beri ha adet oldum ha olucam yorum ama birşey yok

Erken olduğu içindir hiç canını sıkma zaten testleri adet gecikmesinden bir hafta sonra öneriyorlar. Kaç gün sürdüğüne dair fikrim yok ama adet sancısıyla aynıymış bu durumları yaşayanlardan dinlediğim kadarıyla

Daha önceki gebeliğim de adetime 2 hafta kala hissetmiştim hamile olduğumu gerçi kanımda çok fazla enfeksiyon vardı doktor enfeksiyon varken gebelik aiırulı geçer sen o yüzden hamile kaldığını anlamışsın demişti zaten nasip olmadı kaybettim bebeğimi. Ama büsefer çok nadir ara ara kramplar girdi kasığıma afedersin bir gün kabız r gün normaldi dışkım bide cumadan beri sancım var dünden bu yanda göğüslerim dokunamayacak derecede ağırıyor

Çok üzüldüm kaybetmene… allahım inşallah bu ay yüzünü güldürür. Sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah
Kabız yaptığını da okumuştum erken belirtiler arasında. Ama insan kendini dinleyince psikolojik olarak hamilelik belirtisine yoruyor o yüzden çok kendinizi dinlenemeye çalışın. Adetiniz bir kaç gün daha gecikirse kan testi verirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…