Ovulasyon testinde t çizgim koyulaşıyor bakar mısınız?

ecgutugce95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
20
5
29
Merhaba ben bu ay Ovulasyon testine başladım. Ve heyecanlandım ay bi dk
26 Eylül'de adetim bitti 28 Eylülde ovulasyon testine başladım. 29 unda şeffaf uzayan yapıda akıntım vardı kasık ağrımla birlikte ve 29,30 u değerlendirdim. Fakat bugün koyulaşan t çizgim var gibi ben mi yanliş görüyorum fikirleriniz yorumlarınız neler yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• 17281212012206983475040988490964.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 20
Yumurta catlaması için ıkısıde aynı renk olması gerekıyor suan sende daha yumurtlama yok kırmızılar aynı renk olunca ertesı gun siliklesinde catlamıs oluyor o zamabmarı degerlendırmen onemlı

Yumurta catlaması için ıkısıde aynı renk olması gerekıyor suan sende daha yumurtlama yok kırmızılar aynı renk olunca ertesı gun siliklesinde catlamıs oluyor o zamabmarı degerlendırmen onemlı
Anladım ama inşallah silik olmadan koyulaşır insan tedirgin oluyor ve kasık ağrımla bel ağrımda var

Anladım ama inşallah silik olmadan koyulaşır insan tedirgin oluyor ve kasık ağrımla bel ağrımda var
Merak etme beslenmene dikkat et yumurtalıklar için beslenme onemli gorursun catlama zaten adetlerım duzenlıyse tam ortaya falan denk gelıyor bende oyleydı yanı

Canım tam net koyulaşması lazım. Yavaş yavaş koyulaşıyor gibi sanırım en geç 2/3 güne pik olur gibi yani bugün 10.günün 4gün falan var ortalama aynı saatte gün gün takip edersen yakalarsın ama sıvı alımıda önemliymiş sanırım bu testlerde yapmadan 1/2 saat önce kesmen lazım sıvı alımını

Merak etme beslenmene dikkat et yumurtalıklar için beslenme onemli gorursun catlama zaten adetlerım duzenlıyse tam ortaya falan denk gelıyor bende oyleydı yanı

Evet bitanem sıvı almayı 2 saat öncesinden ben bırakıyorum hemen hemen de hergün aynı saatte testi yapıyorum. İnşallah pik tamamen görür de bende değerlendiririm çok tesekkür ederim bu arada ❤

Adet düzenim 3,4 aydır bir kaç gün olarak değişiyor ama düzenli yinede. Beslenmem özellikle 1 haftadır dikkat ettiğim şey bilinçli hamile kalayım istediğim için de açıkçası. İnşallah bir kaç güne pik görürüm yorumun için tesekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…