Gebeliğe Hazırlık ovulasyon testinde pik görmeden hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Minikkurabiyem

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2014
711
615
Kızlar bir şeyi çok merak ediyorum. Ovulasyon testi kullanıp da tam piki görmeyip hamile kalanlar var mı aranızda? Yani ovulasyon testi her zaman doğru sonucu mu gösteriyor merak ediyorum

Kızlar bir şeyi çok merak ediyorum. Ovulasyon testi kullanıp da tam piki görmeyip hamile kalanlar var mı aranızda? Yani ovulasyon testi her zaman doğru sonucu mu gösteriyor merak ediyorum
O an idrardaki hormon miktari farkli olabilir. Bu sebeple pik göstermeyebilir. Benim doktorum ovulasyon testini onermedi hiç. Strese sokar seni dedi.

Bende iki günde veya bir ilişki demişti dr gün aşırı yani deneme yanılma yoluyla hamile kaldım açıkçası yanıltıyor ovülasyon testi o yüzden yapmadım telefondaki takvimlere de güvenme demişti çöp hepsi en iyisi gün aşırı ilişki

O an idrardaki hormon miktari farkli olabilir. Bu sebeple pik göstermeyebilir. Benim doktorum ovulasyon testini onermedi hiç. Strese sokar seni dedi.
Net bi pik görünmüyor testlerde. Bu sefer de tutmadı olmayacak bu ay da diye kendimi olumsuza alıştırıyorum. Olacağı varsa olmuyor herhalde. En iyisi test yapmamak sanırım. Ben piki göremediği halde o ay hamile kalan var mı diye de çok merak ettim

Adet bitiminden itibaren mi gün aşırı değerlendirdiniz peki

Benim doktorum test seni strese sokar dedi. Test yapma bence de. Hic muayene oldun mu? Hormonlarin yumurta sayin ya da sperm sayisi normal aralıkta mı?

Bazen denk geliyor sanırım ama ben telefondaki takvime göre yumurtlama günümü değerlendirdim hiç te tutmadı sonradan gün aşırı ilişki oldu sonra hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…