Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testinde kaçıncı gün pik gördünüz kaç gün değerlendirdiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

altunara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2022
6
2
34
Ovulasyon testi takibi ile hamile kalan arkadaşlarım yardımınıza İhtiyacım var ovülasyon testi nde pik gördükten sonra kaç gün değerlendirdiniz?? Gören arkadaşlarımın yorum yapmasını rica ediyorum? Geçtiğimiz ay kimyasal yaşadığım bu ay tekrar ovulasyon testi ile denemek istiyorum

Ovulasyon testi takibi ile hamile kalan arkadaşlarım yardımınıza İhtiyacım var ovülasyon testi nde pik gördükten sonra kaç gün değerlendirdiniz?? Gören arkadaşlarımın yorum yapmasını rica ediyorum? Geçtiğimiz ay kimyasal yaşadığım bu ay tekrar ovulasyon testi ile denemek istiyorum
Pik gördüğünüz havuç tüketmeye başlayın. Pik günü dahil ilk çizgi silikleştigi gün dahil değerlendirme yapınız..bende ovulasyon testi takibi ile gebe kaldım darısı size inşallah

Merhaba bende ovülasyon denedim ve hamileyim. Pik gördünüz gün ve sonraki 2 günü değerlendirmeniz gerekiyor, toplamda 3 gün olcak şekilde yani. Birde ben İnnovita marka test kullandım gerçekten çok hassas , tavsiye ederim . İnternette de sayfaları var yardımcı oluyorlar

Yorum yapacak olan yok mu
Merhaba canım geç gördüm şuan bende hamilelik planlıyorum test ile ve normalde üç hatta olmazsa dört gün değerlendirme yapmak gerekiyor. Ben mesela üçüncü günümdeydim ama dün degerlendirme yapamadım maalesef, bugün ve yarın tekrar deneyeceğim riske atmamak için.

X