OVULASYON TESTİMİ YORUMLAR MISINIZ

yardimeedinn

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2022
10
1
25
Ben ayın 14ünde primolut n kullanmaya başladım , 25inde adet gördüm. Adet geciktiriciler bildiğim kadarıyla yumurtlamayı geciktirmiyor normal adet dönemime göre de ayın 6sında yumurtlamam gerekiyor. 30 Haziranda birlikteliğim oldu hala adetim devam ediyordu ama son günlerindeydim. 1 temmuzdan beri ovulasyon testi yapıyorum ama testler negatif mi bu konuda desteğinize itiyacım var. Eğer yumurtlamam olduysa sizce 30undaki ilişkimden hamile olabilir miyim :anneadayı: Testleri aşağıya ekliyorumm

Eklentiler

• IMG_5854.jpg
    IMG_5854.jpg
    193,7 KB · Görüntüleme: 134
  • IMG_5819.jpg
    IMG_5819.jpg
    127,2 KB · Görüntüleme: 136
  • IMG_5820.jpg
    IMG_5820.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 135
Ben ayın 14ünde primolut n kullanmaya başladım , 25inde adet gördüm. Adet geciktiriciler bildiğim kadarıyla yumurtlamayı geciktirmiyor normal adet dönemime göre de ayın 6sında yumurtlamam gerekiyor. 30 Haziranda birlikteliğim oldu hala adetim devam ediyordu ama son günlerindeydim. 1 temmuzdan beri ovulasyon testi yapıyorum ama testler negatif mi bu konuda desteğinize itiyacım var. Eğer yumurtlamam olduysa sizce 30undaki ilişkimden hamile olabilir miyim :anneadayı: Testleri aşağıya ekliyorumm
t çizgisi c çizgisi gibi koyu olmalı henüz pik olmamış test yapmaya devam edin

Ya baya koyulaşmış aslında ben girdiğim ilişkide gebelik ihtimalini düşünüyorum aslında ben testi yapmadan önce yumurtlamam olduysa diye ama pek mümkün değil galiba
aynen adet bitiminden hemen sonra yumurtlama olmaz adetiniz 1. Gününden sayacaksınız 10. Gün veya 14. Gün genelde yumurtlama olabiliyor .ve bu şuan ki aadet tarihinize göre 8. Gününüz hamile olsanızda şuan öğrenmeniz imkansız yumurtlamadan 10 gün sonra gebelik testi yapılabilir siniz

Ya baya koyulaşmış aslında ben girdiğim ilişkide gebelik ihtimalini düşünüyorum aslında ben testi yapmadan önce yumurtlamam olduysa diye ama pek mümkün değil galiba
koyulaşır o daha devam edin siz test yapmaya tam pik olana kadar daha sonrada takip edip çatlamayı da görebilirsiniz çatlama ve pik günlerini değerlendirmek gerekiyor

X