Ovulasyon testimi değerlendirebilir misiniz?

mehlikamirac

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2022
90
21
30
Kızlar merhaba hormon bozukluğu olan biriyim ve gebelik düşünmeye başladım bunun içinde ovulasyon testine yöneldim hangi günleri değerlendirmeye devam edelim açıklarsanız çok sevinirim
Ayrıca bir kaç gündür kendimi farklı hissediyorum karnımda doluluk bel ağrısı kasıklarda batmalar vs adet olacakmışım gibi ama tam öyle de değil anlayamadım
Bat: 16 Ağustos
Yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• 347F599B-7D8F-4B76-ABF9-545E089E2D2A.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 106
  • 7DC3AE98-5D3E-4774-85ED-7B1586D73338.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 100
Bugunu kesinlikle degerlendirmelisiniz yumurtlama gununuz.. dun pik olmus pikten sonra 24 saat icinde yumurta catlar..kasiktaki batma yumurta catlayinca olur bat tarihinizde bence 23 agustos cunki yumurtlamadan 14 gun sonra adet tarihi oluyor insallah hayirlisiyla rabbim nasip etsin

8 Ağustos yumurtlama gibi görünüyor değerlendirmişsinizdir umarım

7ve 8 ağustosu değerlendirmiştik ama bugün ve yarın eşim nöbetçi imkan yok maalesef
Amiiinnn isteyen herkese nasip etsin inşallah

6 ya da 7 agustosu degerlendirseniz Cok iyi , pikten sonraki degil onceki gunlerde sansiniz daha fazla

benimkinede bakarmisiniz pik dimi degerlendirdim bugün 3 tane yapmak zorunda kaldim hatta konu bile açtım pek yazan olmadı kafam karistigi için bugun aksam 10 da birisinde 10 dkka arayla digerinide yarim saat sonra yaptım pik degilmi

Degerlendirdik canim teşekkür ederim birde yarinda iliski olacakmı ilk kez yapıyorum testi buradaki bayanlarinda bilgisiyle çat pat birseyler ogrenmeye çalışıyorum iliski ne siklikla olmali peki
Yarin da yapin ancak catlama oncesi Sansiniz daha fazla . Biz her iki üc gunde bir yapmistik reglden sonra baslayip

Yarin da yapin ancak catlama oncesi Sansiniz daha fazla . Biz her iki üc gunde bir yapmistik reglden sonra baslayip
Hayatim benim regl baslangici 1 agustos bitis 5 ağustos daha yeni bitti erken yumurtladim sürekli iliski yasiyoruz ama bu ovulasyon testi kafami karistirdi bi soluk çıktı bi kıpkırmızı çıktı yani kisaca 4 gün deneyelim daha sonra iki günde 1 girelim diyorum bu sekildede olur demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…