Ovülasyon testime bakın

halles

Gönlümün yarısı
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2014
308
54
34
Bugün ilk defa yaptım adetten sonraki 3. Günüm yani pik mi yoksa yarın mı olur

Eklentiler

• IMG_8122.jpeg
    IMG_8122.jpeg
    78,3 KB · Görüntüleme: 34
Bugün ilk defa yaptım adetten sonraki 3. Günüm yani pik mi yoksa yarın mı olur
Pik demek için hem yeterli açıklama yapılmamış hemde henüz ilk test. Hergun aynı saatte ve sıvı alımına dikkat ederek test yapmaya devam edin.

Pik demek için hem yeterli açıklama yapılmamış hemde henüz ilk test. Hergun aynı saatte ve sıvı alımına dikkat ederek test yapmaya devam edin.
Bugün başladım yapmaya zaten ilk günüm hemen böyle çıktı sanırım daha koyu olunca pik oluyor

Evet soldaki çizgi ile sağdaki çizgi aynı koyulukta yada sağdaki çizgi daha yoğun koyudukta olması beklenir. Suan yumurta büyüme evresinde. Eger düzenli adet görüyorsanız adet günü 1 kabul edip 14 15. Günlerde çatlama olabilir. Tabi 28 günde bir adet oluyorsanız bu şekilde.

Evet soldaki çizgi ile sağdaki çizgi aynı koyulukta yada sağdaki çizgi daha yoğun koyudukta olması beklenir. Suan yumurta büyüme evresinde. Eger düzenli adet görüyorsanız adet günü 1 kabul edip 14 15. Günlerde çatlama olabilir. Tabi 28 günde bir adet oluyorsanız bu şekilde.
Evet bazen 26bazen 28 gün de 1 adet oluyoyorum

3 5 gün içinde pik yapıp çatlama görebilirsin. 2 günde bir ilişkiye girmeniz de fayda var.
Teşekkür ederim ilk defa ovülasyon kullanıyorum dün ilişki yaşadık bugün de değerlendirme niyetindeyim

Teşekkür ederim ilk defa ovülasyon kullanıyorum dün ilişki yaşadık bugün de değerlendirme niyetindeyim
Oluyo sa hergun yapabilirsiniz. Fakat bana kalırsa 2 günde 1 yapmanız daha sağlıklı. Hem spermler tazelenmis olur.

X