Ovülasyon testime bakarmısınız???

Bir_umudum_olsun_27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2021
169
40

Arkadaşlar ilk defa ovülasyon testi kullanıyorum biraz erken başladım teste pcos çıktı bendede bu ay ilk defa söyledi doktorum şu an klomen kullanıyorum o yüzden mi acaba dün yaptığım test ortadaki test hemen çıktı ama bugün birşey yok çok silik bir çizgi var ama kamerada belli olmuyor ovülasyon testi kullanan arkadaşlar yardım edin lütfen

Bende pkos hastasıyım bende klomen kullandım bu ay ilk defa ovulasyon testi de kullandım. Testi kullanmadan 2 saat önce sıvı alımını kes ilk idrarla yapma düzenli saatlerde yap. Takviye olarak da avakado tüket incir tüket kuruyemiş tüket . Her geçen gün çizgi de belirginlik görürsün inşallah

Anladım sanırım ben sıvı alımına dikkat etmediğim için öyle oldu çünkü afedersiniz 2. Gün ki idrar tam sarı idi ama ilk gün ve bugün sıiu gibiydi çok açıktı bide ben 31 temmuzda hasta oldum 3 gün felan sürdü yaptığım gün 7. Gün oluyor erken değilmi sence

Evet oldukça erken. Dediğim şeylere dikkat et güzel sonuçlar alırsın inşallah

İlk defa yaptığınız için adet bitimi başlamanız en doğru zaman.2 saat önceden sıvı alımını kesip her gün aynı saatte yapmanız gerekir ve ilk idrar olmayacak en geç akşam 8e kadr yapmanızı öneririm ben.

Tavsiyelerin içinde çok teşekkür ederim perşembe günü yumurta kontrolüne çağırdı pcos neden olur hiç anlamış değilim ya burada ki bir çok kadında var

Önerinizi dinleyeceğim teşekkür ederim ben 3 gündür 14 30 civarı yapıyorum ama erken uyanamadığım için erken yapmış oluyorum sanırım

Pcos böyle işte. Dalgalı çizgiler çıkabiliyor bazen. Az silik orta silik falan.

peki nasıl takip etmemiz lazım bu yüzdem erken başladım 2 ay klomen çatlatma iğnesi kullandım ama olmadı bırada araştırınca ovülasyon testi almaya karar verdim günden güne koyulaşır inşallah

Bende de pcos var. Ovülasyon testi kullanıyorum. Gördüğüm pik sayılıdır. Kafasına göre Allah’a emanet. Atlamadan yapın her gün. Hayırlısı olsun inşallah.

Tavsiyelerin içinde çok teşekkür ederim perşembe günü yumurta kontrolüne çağırdı pcos neden olur hiç anlamış değilim ya burada ki bir çok kadında var
Sebebi yok ama genetik oluyor bu hastalık aileniz de yoksa genetik sizden başlıyor olabilir. Dediğiniz gibi çoğu kadında bulunuyor büyük bir sorun değil bu önemli olan kilonuza dikkat edin özellikle tükettiklerinize karbonhidrattan da uzak durun

Ailemde kimsede yok adetlerim de düzenlidir sadece çok sancılı geçiyor kısmet inşallah bunu da atlatırız birde bende şöyle bir sorun var asla balık yiyemem yemedim hiç et tavuk sevmem eti sadece kıyma olduğu zaman yerim başka hiçbir şekilde yiyemiyorum bu yüzden bazı vitaminler eksik sanırım

Büyük ihtimalle eksiktir vitamin ilaçları da kullanabilirsiniz . Tahlil yapın ve eksik olan vitamin gruplarınizi tespit edin

Büyük ihtimalle eksiktir vitamin ilaçları da kullanabilirsiniz . Tahlil yapın ve eksik olan vitamin gruplarınizi tespit edin
Doktorum her ay kan testi yapıyor ama bunu hiç söylemedim omega 3 balık yağı almayı düşünüyorum birde artmed folden gibi takviye edici ilaçlar kullanıyorum inşallah güzel sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…