Ovulasyon testime bakar mısınız 🐥

usratun

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
46
4
27
Kızlar normalde her ay yumurtlamam olurdu bu ayda yumurtlama ağrısı çektim akıntım da artış oldu ama hala ovulasyon testine devam ettiğim halde çift çizgiyi göremedim . Adetime 7 gün var çizce devam edeyim mi yoksa bu ay yumurtlama yok mu duruyor ?

Eklentiler

• IMG_9948.jpeg
    210,3 KB · Görüntüleme: 250
Yumurtlama daha olmamış,her yumurtlamada çatlamada akıntı olmayabilir devam edin adet görene kadar her ay yumurtlama da olmayabilir

21 inde olmuş çatlamış zaten

Çok güzel bir yumurtlama
Bugün 16.gün daha koyuyu gördüm sanrm yumurtlama bgün ne dersiniz ? Yumurtlama günü mü yoksa çatlamayı görünce mi degerlendirmek önemli ?

Eklentiler

• B0CEF79B-7C34-4F78-9070-9BD3A4EA7AF2.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 131
Bugün 16.gün daha koyuyu gördüm sanrm yumurtlama bgün ne dersiniz ? Yumurtlama günü mü yoksa çatlamayı görünce mi degerlendirmek önemli ?
Yumurtlama devam ediyor 2.günmü bu yumurtlama gördüğünüz. Her ikisi de önemli yumurtlama çatlama ve çatlamadan sonraki günü değerlendirmelisiniz,eşinizde sorun var ise 2 günde bir

Yumurtlama devam ediyor 2.günmü bu yumurtlama gördüğünüz. Her ikisi de önemli yumurtlama çatlama ve çatlamadan sonraki günü değerlendirmelisiniz,eşinizde sorun var ise 2 günde bir
Dün akşam da iki çizgi aynı koyuluktaydı, bgün konrtl çizgisni geçmiş daha koyu olmuş, sprem sorunu var yok bilmiyoruz öyle bi test yaptırmadık 4 gündür oluyor bgn ve diger iki günde olursa 7 gün üst üste birlktelk olmuş olucak,bgn beklemeylm kararsızım

Arkadaşları dolaba koyduktan sonra böyle olmuş sebebi nedir acabalar adetimin bitmesinin 2 ıncı günü çünkü .

Eklentiler

• IMG_3576.png
    422,9 KB · Görüntüleme: 197
Yumurtlama öncesi birliktelik olduysa 1 gün ara vererek devam edebilirsiniz yumurtlama zamanı peş peşe ilişki öneriliyor sorun varsa aralıklarla normalde de ara vererek yapabilirsiniz sperm uzun süre canlı kalıyor ama yumurtlama onun kadar uzun sürmüyor. Denk de gelmeyebilir sadece bir gün yumurtlama değerlenlendirip hamile kalanda var

Evet tamamen nasip işi oluyor o gizemli kısım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…