Ovulasyon testime bakabilirmisiniz yardımcı olmanizi istiyotum

mervecelebi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
20
-10
21
Merhaba ben 1.5 senedir evliyim evlendigim aydan beru adetim kesildi dogal yolla hic olmamistim. Ve herhangi bir sorunum cıkmadı evlilige hazir degil bünyen dediler. 3 aydır yazz doğum kontrol ilacı kullanıyodum eylülün 10 unda ilacla son adetimi gördüm ve 10 eylül yine aynı gün son ilacım bitti 7 gün adetim sürdü. 17 sinde bitti bu 7 gün süre icerisinde ilac korumayı biraktımı bilmiyorum ama 17 sinden sonra test yapmaya basladım. Ve düzenli günaşırı iliskilerimiz oldu. Eger adetim düzenlendiyse adetime 1 hafta var. Ve benim 2 gündür testlerim normalde silik cikardi. Ama iki gündür diğerlerine göre daha koyu cıkıyo piskolojikmenmi bilmiyorum ama kasıklarım cok hafif olacak sekilde sızlıyor. Sizce adete son 1 hafta kala yumurtlamaa olur mu son testler.

Benimde geçen ay böyle oldu tam pik olmadan silikleşti. Ve regli olduğum zaman 1-3 günleri koyu kahve akıntım oldu diğer 4 gün regli kanamasına döndü . Büyük ihtimalle tam büyümeden çatlayıp kiste dönüştü benim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…