Ovulasyon testime bakabilirmisiniz yardımcı olmanizi istiyotum

mervecelebi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
20
-10
21
Merhaba ben 1.5 senedir evliyim evlendigim aydan beru adetim kesildi dogal yolla hic olmamistim. Ve herhangi bir sorunum cıkmadı evlilige hazir degil bünyen dediler. 3 aydır yazz doğum kontrol ilacı kullanıyodum eylülün 10 unda ilacla son adetimi gördüm ve 10 eylül yine aynı gün son ilacım bitti 7 gün adetim sürdü. 17 sinde bitti bu 7 gün süre icerisinde ilac korumayı biraktımı bilmiyorum ama 17 sinden sonra test yapmaya basladım. Ve düzenli günaşırı iliskilerimiz oldu. Eger adetim düzenlendiyse adetime 1 hafta var. Ve benim 2 gündür testlerim normalde silik cikardi. Ama iki gündür diğerlerine göre daha koyu cıkıyo piskolojikmenmi bilmiyorum ama kasıklarım cok hafif olacak sekilde sızlıyor. Sizce adete son 1 hafta kala yumurtlamaa olur mu son testler.
1727975595753.jpeg

Merhaba ben 1.5 senedir evliyim evlendigim aydan beru adetim kesildi dogal yolla hic olmamistim. Ve herhangi bir sorunum cıkmadı evlilige hazir degil bünyen dediler. 3 aydır yazz doğum kontrol ilacı kullanıyodum eylülün 10 unda ilacla son adetimi gördüm ve 10 eylül yine aynı gün son ilacım bitti 7 gün adetim sürdü. 17 sinde bitti bu 7 gün süre icerisinde ilac korumayı biraktımı bilmiyorum ama 17 sinden sonra test yapmaya basladım. Ve düzenli günaşırı iliskilerimiz oldu. Eger adetim düzenlendiyse adetime 1 hafta var. Ve benim 2 gündür testlerim normalde silik cikardi. Ama iki gündür diğerlerine göre daha koyu cıkıyo piskolojikmenmi bilmiyorum ama kasıklarım cok hafif olacak sekilde sızlıyor. Sizce adete son 1 hafta kala yumurtlamaa olur mu son testler.Eki Görüntüle 3486492
Benimde geçen ay böyle oldu tam pik olmadan silikleşti. Ve regli olduğum zaman 1-3 günleri koyu kahve akıntım oldu diğer 4 gün regli kanamasına döndü . Büyük ihtimalle tam büyümeden çatlayıp kiste dönüştü benim .

X