Ovulasyon testimde pik böyle mi oluyor?

ecgutugce95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
15
2
29
Merhabalar.
Reglim eylül 26 sında bitti bende 28 eylül itibari ile Ovulasyon testine başladim. 29,30 Eylül'de koyu çıkıp diğer günlerde baya silik görüldüğü gibi. Bu süreçte kasık ağrım ve şeffaf uzayan yapıda akıntım var. Adet döngüm bir kaç gün aralıkla erken ve geç geliyor bu yüzden teste başladim yumurtlama takibi için. Yorumunuza ihtiyacım var

Eklentiler

• 17280382654322637471934917580528.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba 29/30 pik gibi duruyor etken yumurtlamış olabilirsiniz ama siz yapmaya devam edin ve 1 gün arayla muhakkak ilişki olsun

Merhaba 29/30 pik gibi duruyor etken yumurtlamış olabilirsiniz ama siz yapmaya devam edin ve 1 gün arayla muhakkak ilişki olsun
Ben ağrım olunca yumurtalıklarımda ve şeffaf akıntı görünce hiç kaçırmadım düzenli adet bittiği gibi değerlendirdim. Bence koyulaşması gerekirken silik oluyorsa çatlama olmuş gibi bilmiyorum yapmaya devam edicem ama testi

Siz yine devam edin veya adet düzensizliğiniz varsa hiç bakmadan 1 gün arayla devam edin bu testler bazen gerçekten stres yapıyor

Adet düzensizliğiniz mi var pcos
Ben mayıs ayında kimyasal gebelik geçirdim ondan sonra adetim gecikme ve erken olacak şekilde aksamalar yaşadım ama çok şükür doktorum da değerlerime baktı ultrasonla baktı çalışmalara devam yakında hamile kalırsın dedi bende düzenli devam etmeye çalışıyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…