ovulasyon testim yine pozitif,umutlarım negatifff :((

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
slm canlarım..buraya her ay bişeyler yazıyorum kusuruma bakmayın ama böyle destek buluyorum kendime !!..geçen ayda ovulasyon testinde kopkoyu iki çizgi yakalamıştım fakat sadece o gün ilişki olabilmişti kağıdında 2 gün üst üste diyordu fakat benim o şekilde uymamıştı ve adetim tam tamına gününde gelmişti:çok üzgünüm:...bu ayda ovulasyon testimde yine kopkoyu 2 çizgiyi gördüm bu kez 2 gün üst üste yazısını uyguladım.. eşim çok stres yapıyor artık tam tamına 8 aydır hüsransenağlamabakalım bu ay inşallah yakalarım yumurtluyorum iştee eşimdede bi sorun yok daha ne yapabilirki insan daha ne gelir elden :uhm:eşim testlere taktım diye bana kızıyor ama bunu keşfetmek bile ne kadar güzell ama onun deyimine göre ne zaman olacağı belli olmazmışş..oda haklı yoğun iş temposu bide bu konuda bende onu sıkıyorum oluruna bıraksamda okadar testte yakalamışım neden kaçırayım ki o günü neyse canlarım çok uzun yazdım affedin Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin artık ben elimden geleni yaptım içim rahat...

canım ya üzülme diyicem ama insanın elinde olmadığını biliyorum benimde regl olmama 4 gün vardı dün dayanamadım 5-7 il e7 gün öncedec gösteren test alıp yaptım negatif çıktı hatta ovülasyon testinide alıcaktım 38 tl idi gebeysem boşa çıkar die almadım keşkede alsaymışım sende üzülme bizimde bu ay 6.ayımız olucak deneyeceğimiz bende üzülüyorum bakalım benimde ovülasyon testinde tutucakmı bende o testi nasıl kullanıcam bilmiyorum aldığımda bana yol gösterirsen sevinirim

canim sana daha once ozelden yazmistim, yarim sayfa yazdim. ama bir tesekkur etmedin. neyse ben gene yazacagimi yazayim. sadece ovulasyon testlerine bel baglama. adetin bitince 3 gunde bir. yumurtlamana 4 gun kala 2 gunde bir, pozitif alinca da ilk aldigin gunden itibaren 3 gun boyunca calisin.

ayrica preseedi tavsiye etmistim.

cnm yazını okudum ama cvp yazamadım yazın için çok çok tşler...nedenine gelince benim pc bozuktu bunu ilk diğer ovulasyonla ilgili başlığımda yazı içerisinde yazmıştım !!..yazın için çok tşkler ama cvp yazamadım bir keresinde hatta yeğenimden girmiştim nete inanki belki komik olucak ama cvp gönderebileceğim yeri bulamadım ben hiç daha önce özelden yazışmadım güzelim inan birazda bereceremedim desem yalanda olmaz .. çok çok tşkler fikirlerin için cnm inanki 2 gün üst üste ilişkide bulunduk 3.cü zor gibi mesela eşim daha yok geç gelicek valla olursa olmazsada artık Allahın takdiri..birde ovulasyon testinde sperm 72 saat yaşayabilir diye yazıyor ben geçen ay net çift çizgiyi görünce ilişkim oldu ertesi günü olamadı bir sonraki yani 3.gün oldu ama yine kalamdım zaten gün aşırı deniyor eğer sperm 72 saat yaşıyorsa geçen ayda yumurtlamayı kaçırdığımı sanmıyorum olmayınca olmuyor demek kiii maleseff (( ben bu kezz kağıdında yazanı uyguladım 2 gün üst üstte diyor bakalım hayırlsıı ..

nmb2358 yazın için çok saol cnm sen alırsan testi ne demek yardımcı olurum hemde seve seve...hakkımızda hayırlısı olur inş.

tamam cnm denerim yardımların için sağolll....içimde umut var gibi bu kez inşallah diyorum hem yumurtlamış olmamada çok seviniyorum aslında bunada şükür !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…