Ovulasyon testim sizce neden pik olmuyor

pamuk1628

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
31
7
33
Kızlar kaç gündür yapıyorum pik göremiyorum büyümeden mi çatladı acaba yumurtam fikri olan yazarsa çok sevinirim

Eklentiler

• 34DF5BC9-DC2F-4F6F-B3F6-DC59E89BBB6D.jpeg
    110,3 KB · Görüntüleme: 47
bende 7 ay bu şekilde çıkmıştı ve yumurtalarım büyümeden çatlıyormus. bu yüzden doktorum yumurta takibine başlamıştı. ama sizin daha bu ilk seferse devam etmeniz gerekiyor. zaten her kadın, her ay yumurtlamaz. bazı aylar gec de yumurtlayabilir.

Yumurta büyümeden çatladığında döllenme olmuyor mu canım umarım geçte olsa görürüm yumurtlamayı

Yumurta büyümeden çatladığında döllenme olmuyor mu canım umarım geçte olsa görürüm yumurtlamayı
yok olmuyor. sağlıklı yumurta 18-24 mm arasında olması lazım. daha kücük veya büyük çatlarsa döllenemez. devam et ama bazen cok gec yumurtlanıyor.

Bu arada ben reglin ilk gününden 13-14. Günü pik görüyorum. Sizin de belki öyle olacaktır teste devam edin

Pik görülmesi ve sonradan silikleşmesi mutlaka büyüyerek çatladığı anlamına geliyor mu peki?
evet. ama sana sunu da söyleyeyim ki ben ovulasyon testi kullanmadığım ay ilaçsız tedavisiz hamile kaldım doktorum da zaten sürekli test yapma diyordu bana. bence biraz strese sokuyor bu testler. ama deneyin tabii ki. ben 7 ay deneyip sonuc alamadım. testleri bıraktığım ilk ay hamile kaldım

Çok teşekkür ederim cevabınız için Diğer başlıklardan biliyorum sizi. Eşimde sadece morfoloji sorunu var varikosele bağlı. Sayı ve hareketlilikte sorun olmadığı için doktor ameliyat önermedi. Deneyin olmazsa tekrar düşünelim dedi. Takviyeler ve doğal besinlerle yeni yeni deniyoruz. İnşallah sizin gibi hayırlı haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…