Ovulasyon testim neden bu şekilde

sulej

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
265
399
21
Adetime 2 gün var ve 3 gündür ovulasyon testim pozitife yakın sebebi nedir acaba

Adete yakın LH hormonunda böyle dalgalanmalar olabiliyor. Normal. Benim de pik çıkmıştı regl günü.

Ovulasyon testi pozitif mi acaba bakabilir misiniz

Eklentiler

• 1000052601.jpg
    198,8 KB · Görüntüleme: 45
  • 1000052601.jpg
    198,8 KB · Görüntüleme: 50
Herkese merhaba benim de ovulasyon testi konusunda yardima ihtiyacim var. Simdi once sunu anlamadim herkeste cubuk gibi test var benimki gebelik testine benzer test ince cubuk degil. Dongumun 12.gununde dun ilk testi yaptim koyu renk. Ustteki koyu renk olan o.bugun de ikincisini yaptim silik cikti. Sorum su
Yani ben dun yumurtladim mi? Bugun daha silik diye bugun catlamis mi oluyor? Bir suru video izledim anlayamadim. Buarada iki tup bebek uc yumurta toplama bir kimyasal gebelik gecmisim var. Sorunum sadece gebe olmamak:) yasim 39 ekim ayinda 40:) yardiminiza simdiden tesekkur ederim

Eklentiler

• IMG_5231.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 38
Evet abla bugünü değerlendirmen lazım dün yumurtlamışsın bugün çatlamış hadi hayırlısıyla tutsun inşallah

Bazı testler strip test bazıları kaset test. Hepsinin işlevi aynı, bana sizinkiler daha kullanışlı geliyor strip testtekilerdense.

Evet dün yumurtlayıp bugün çatlamışsınız, değerlendirebilirsiniz bugünü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…