Ovülasyon testim hep pozitif?

zogara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2023
7
0
26
7 gündür Ovulasyon testi yapıyorum bugün döngümün11. Günü hala çift çizgi çıkıyor adetime 14 gün var bugün11.gün ovülasyon testim bu şekilde ilk 3 testim çift çizgiydi sonra silikleşti şimdi tekrar pik gibi gözüküyor bu ne demek oluyorrr bugün erken gebelikte yaptım daha çok erken ama stres yaptım beklediğim gibi negatif

Eklentiler

• IMG_0737.jpeg
    IMG_0737.jpeg
    77,6 KB · Görüntüleme: 472
7 gündür Ovulasyon testi yapıyorum bugün döngümün11. Günü hala çift çizgi çıkıyor adetime 14 gün var bugün11.gün ovülasyon testim bu şekilde ilk 3 testim çift çizgiydi sonra silikleşti şimdi tekrar pik gibi gözüküyor bu ne demek oluyorrr bugün erken gebelikte yaptım daha çok erken ama stres yaptım beklediğim gibi negatif

Eklentiler

• IMG_0726.jpeg
    IMG_0726.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 489
Gebe olabılırsın bence adet gunune 2 3 gun kala test yap

Merhaba durumunuz nedir? Bende pik ve çatlama gördüm bir hafta sonra tekrar sürekli pozitif almaya başladım sonucu reglime 4 gün var ama sürekli pozitif sonuç alıyorum siz tekrar baktırdınız mı HCG ?

Eklentiler

• IMG_20230609_001504.jpg
    IMG_20230609_001504.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 480
Merhaba eğer polikstik over sendromunuz varsa böyle çıkabiliyormus benimkide hala böyle bende anlamadım artık pik oldu mu çatlama oldu mu bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_20230609_130847.jpg
    IMG_20230609_130847.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 363
  • IMG_20230609_130843.jpg
    IMG_20230609_130843.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 404
Yaotğım 12. Ovülasyon kestimde pik gördüm T çizgisi belirgin di o günü değerlendirdik ertesi gün silikleşti. Zannediyorumki yumurtlama oldu.
Yaptığım araştırmalara göre polistik overde lh hep yüksek çıkıyor buda yanıltıcı oluyor normal gününde çatlamıyor önemli olan o günü yakalayabilmek bu cuma günü hcg testi yapacağım o zaman belli olacak size haber veririm bu arada bende hemşireyim çok derin araştırdım inşallah yakalayabilmişizdir

Eklentiler

• IMG_0800.jpeg
    IMG_0800.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 388
Merhaba durumunuz nedir? Bende pik ve çatlama gördüm bir hafta sonra tekrar sürekli pozitif almaya başladım sonucu reglime 4 gün var ama sürekli pozitif sonuç alıyorum siz tekrar baktırdınız mı HCG ?
Polistikte bu değer pozitif sayılmadığını söylediler maalesef tamamen t çizgisi koyunolana kadar bekleyin testi yenileyin ve o günü kaçırmayın

Merhaba eğer polikstik over sendromunuz varsa böyle çıkabiliyormus benimkide hala böyle bende anlamadım artık pik oldu mu çatlama oldu mu bilmiyorum
Sizimkiside benimkisi gibi pik olan günleri değerlendirdim sizin gibi sonuç bu hafta belli olacak inşallah ikimiz içinde güzel haber olur

Sizimkiside benimkisi gibi pik olan günleri değerlendirdim sizin gibi sonuç bu hafta belli olacak inşallah ikimiz içinde güzel haber olur
Hiç umudum yok açıkçası kendim için, çok dengesiz çıkıyor 7 gündür silik çıkmıştı çatladı felan sandım bugün yine aynı yakın çıktı birbirine 🥺 inşallah güzel haberler alırız

Eklentiler

• IMG_20230612_130610.jpg
    IMG_20230612_130610.jpg
    134,3 KB · Görüntüleme: 364
Polistikte bu değer pozitif sayılmadığını söylediler maalesef tamamen t çizgisi koyunolana kadar bekleyin testi yenileyin ve o günü kaçırmayın
Benim polistik over sendromum yok. 3 aydır düzenli takip ediyorum. 15. Günde zaten piki sonrasında çatlamayı gördüm 1 hafta silik kaldı ve tekrar koyulaşma olmaya başladı yani bu ayda piki ve çatlama gördüm hatta pikten önce 2 pik günü ve pikten sonraki iki günü değerlendirdim. ovulasyon testi ile ilk defa bu ay böyle oldu ama yeni oluşan bir durum var ise bilemeyecem bat günüm yarın duruma göre doktora gideceğim.

Yaotğım 12. Ovülasyon kestimde pik gördüm T çizgisi belirgin di o günü değerlendirdik ertesi gün silikleşti. Zannediyorumki yumurtlama oldu.
Yaptığım araştırmalara göre polistik overde lh hep yüksek çıkıyor buda yanıltıcı oluyor normal gününde çatlamıyor önemli olan o günü yakalayabilmek bu cuma günü hcg testi yapacağım o zaman belli olacak size haber veririm bu arada bende hemşireyim çok derin araştırdım inşallah yakalayabilmişizdir
Merhaba bende polikistik overliyim. Ilk kez ovulasyon testi kullanıyorum. 4 haziran adetimin ilk günü 8 haziranda bitti. Adetin 7 ve 9. günü testlerden yaptım ama bendede tam tersi çok silik yok gibi bir şey🤦🏽‍♀️ adetten yeni çıktığım için daha yumurtlama olmamıştır diye düşünüyorum zaten. Ama bu testi aldığım yerden denilen adet bitince 1-2 güne başlayın. Bende zaten adetin 7. günü başladım. Polikistikliyim ama bende pozitif çıkmıyor şu an. Siz ne zaman başladınız? Adetin kaçıncı günü? Henüz çok silik çıktığı için her gün test yapmayı düşünmüyorum gün arayla yapıyorum. Bakalım ne zaman pik göreceğim ben😂 Benim test sonuçlarını da ekledim bu arada.

Eklentiler

• IMG_3008.jpeg
    IMG_3008.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 334
Merhaba bende polikistik overliyim. Ilk kez ovulasyon testi kullanıyorum. 4 haziran adetimin ilk günü 8 haziranda bitti. Adetin 7 ve 9. günü testlerden yaptım ama bendede tam tersi çok silik yok gibi bir şey🤦🏽‍♀️ adetten yeni çıktığım için daha yumurtlama olmamıştır diye düşünüyorum zaten. Ama bu testi aldığım yerden denilen adet bitince 1-2 güne başlayın. Bende zaten adetin 7. günü başladım. Polikistikliyim ama bende pozitif çıkmıyor şu an. Siz ne zaman başladınız? Adetin kaçıncı günü? Henüz çok silik çıktığı için her gün test yapmayı düşünmüyorum gün arayla yapıyorum. Bakalım ne zaman pik göreceğim ben😂 Benim test sonuçlarını da ekledim bu arada.
Benim senin daha başlamamış gözüküyor ben 11.gün başlamıştım çift gördüm tam bir hafta boyunca, 19.gün de pik gördüm.

Merhaba canım. Bendede polikistik over var. Adet bitiminden itibaren her gün yaptım. Olması gerektiği gibi gibi hep tek çizgi çıktı 2.çok silikti. Bazılarında yavaş yavaş 2.çizgi belirginleşiyor. Bende hep silik olup 1gün sadece çift koyu çizgi çıktı. Aynı gün gece tekrarladım testi aynı şekilde çift çizgiydi. Ertesi gün tamamen eskisi gibi silikti. Yani bence her gün yapmalısın gününü kaçırabilirsin o şekilde

Merak ettim ben de aynı durumdayım ne oldu umarım güzel haberler verirsiniz

Benim polistik over sendromum yok. 3 aydır düzenli takip ediyorum. 15. Günde zaten piki sonrasında çatlamayı gördüm 1 hafta silik kaldı ve tekrar koyulaşma olmaya başladı yani bu ayda piki ve çatlama gördüm hatta pikten önce 2 pik günü ve pikten sonraki iki günü değerlendirdim. ovulasyon testi ile ilk defa bu ay böyle oldu ama yeni oluşan bir durum var ise bilemeyecem bat günüm yarın duruma göre doktora gideceğim.
Merhaba hamile misiniz 🌸

Sanırım benim yumurtam çatlamıyor diğer testler de böyle olmazdı bir gün yumurtlama sonra hemen çatlama olurdu anlamadım gitti

Eklentiler

• IMG_1923.jpeg
    IMG_1923.jpeg
    152,5 KB · Görüntüleme: 287
Merhaba, 16 aralıktan beri Ovülasyon testi yapıyorum. Beklediğim yumurtlama günü 17 Aralık. 16 aralıkta pik gördüm fakat 17,18,19,20’de de pik gördüm. Sekiz tane Ovülasyon testi yaptım hepsi de pik. Sebebini anlayamadım. Normalde pik gördükten sonra silikleşmeye başlardı ama bu ay öyle olmadı. Moralim baya kötü. Resmini paylaşıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_6177.jpeg
    IMG_6177.jpeg
    151,1 KB · Görüntüleme: 124
  • IMG_6176.jpeg
    IMG_6176.jpeg
    141,1 KB · Görüntüleme: 112
Merhaba :) bende konuyu araştırırken başıma aynı şey geldiği için yorumunuza denk geldim. Bunun sonucunda ne oldu gebe miydiniz :)

X