Ovülasyon testiii

tsdmr-0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
7
2
23
Kızlar merhaba temmuz da bir düşük yaptım eşimle de 1.5 aydır korunmuyoruz bu ay reglimden sonra ovülasyon testine başladım dün pik gördüm ancak eşim şehir dışındaydı çarşamba günü 3 günün ardından ilişkiye girmiştik bugün de 2. Çizgi çok belli ancak dün ki gibi değil
Peçetedeki düne ait testin üzerindeki bugüne ait

Eklentiler

• image.jpg
    134,4 KB · Görüntüleme: 13
Bugün de değerlendirsem tutar mı sizce yarın ve pazar gününü de değerlendirmeli miyim

Bence değerlendirin koyu gözüküyor)

Çok teşekkür ederim yarını veya pazar gününü de değerlendireyim mi sizce yoksa yarın bekleyip pazar günü mü değerlendireyim
Bence koyu çizgi silikleşene kadar Hergün deneyin. Biz geçen ay koyu olan 2 gün denedik diğerlerinde düzensizdi tutmadı mesela. Bu ay yumurtlama gününe kadar 1 gün arayla ilişki şeklinde gittik. Koyu gördüm dün ve full 3 gün devam etcem yani ben sadece yumurtlama günlerinde yaptığımda hamile kalmadım artık full ayı değerlendirmeyi düşünüyorum yumurtlama günlerinde de ara vermeden devam etmeyi düşünüyorum bence sizde onlara bakmadan devam edin ne zaman hangi spermle yumurta buluşacak bilemeyiz

Doğru haklısınız ben ilk iki koyu çizgiyi dün gördüm ama eşim şehir dışında bugün gelecek bugün de koyu bugünü yarını pazarı değerlendirelim o zaman hayırlısı olsun inşaAllah

Bu arada aynı gün yumurtlamışız

Doğru haklısınız ben ilk iki koyu çizgiyi dün gördüm ama eşim şehir dışında bugün gelecek bugün de koyu bugünü yarını pazarı değerlendirelim o zaman hayırlısı olsun inşaAllah
Ya ben açıkçası 3 aydır bu testlere bağlı kaldım yumurtlama günlerinde stres oldum kendimi üzdüm ve negatif gördüm. Tabi ki şans işi bu nasipse oluyor. Bir kere korunmasız ilişkiden bile hamile kalanlar var. Kesinlikle stres yapma. Ben yine de alışkanlık olmuş yapıyorum testleri ama eskisi kadar takmıyorum. Artık düzenli bir şekilde zamanımız enerjimiz varsa değerlendiriyoruz. 1 gün arayla 2 gün arayla adet bitiminden sonra devam edersen bence daha iyi olur bunları takip etmek de insanı yoruyor psikolojik olarak. Birde o zaman daha fazla şansın oluyor yani çünkü spermler vücutta 72 saate kadar kalabiliyor illaki bir tanesi denk gelebilir diye düşünüyorum :)

Ben dedim bi de bunu deneyim çoğu kişi hamile kalmış diye ama hiç stres yapmıyorum akışına bıraktım hayırlısı olsun inşaAllah Rabbim hepimize gönlümüzden geçeni nasip etsin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…