Ovulasyon testii bakabilirmisiniz

seymaokr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2023
89
16
26
Kızlar merhaba ovülasyon testi ilk defa bu ay düzenli kullandım ve fotoğraflakilerine bakabilirmisiniz 5 ve 6 temmuzu iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum daha koyu olması gerekirmiydi yoksa iyimi veya dün koyu çıkıp bıgün hemen silik çıktı normalmidir acaba

Eklentiler

• B0771C17-DBD3-4AAE-8890-B914E7B0534D.jpeg
    B0771C17-DBD3-4AAE-8890-B914E7B0534D.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar merhaba ovülasyon testi ilk defa bu ay düzenli kullandım ve fotoğraflakilerine bakabilirmisiniz 5 ve 6 temmuzu iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum daha koyu olması gerekirmiydi yoksa iyimi veya dün koyu çıkıp bıgün hemen silik çıktı normalmidir acaba
Bildiğim kadarıyla bugün çatlamış. Dün tam yakalamışsınız, bugünü de değerlendirirdim ben olsam

Bugünüde değerlendiricem evet yani ilk defa kullandığım için hemen silik çıkınca bugün bi afalladım😂

Max a yakın olan kısım ya eşit ya da daha koyu olmalı diye biliyorum canm

Max a yakın olan kısım ya eşit ya da daha koyu olmalı diye biliyorum canm
Ya 6 temmuzda baya koyu geldi ama dünden bugüne şişkinlik kasık ağrılarımda var çatladım belki diye yorumladım artık sonucuna bakıcaz ben yinede bi kaç gün ovülasyon yapıyım en azından yarın tekrar bakayım

Ya 6 temmuzda baya koyu geldi ama dünden bugüne şişkinlik kasık ağrılarımda var çatladım belki diye yorumladım artık sonucuna bakıcaz ben yinede bi kaç gün ovülasyon yapıyım en azından yarın tekrar bakayım
Evet bence yapmaya devam edin ne olur ne olmaz nadirde olsa 2 kez yumurtlama da olabiliyor

X