ovulasyon testi

birgxuxl38

biricigim benim
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
1.423
7
37
slm kizlar ben bundan önce bebegimi kaybettim simdi nasil olsaydi mart ayinda bebegim dünyaya gelecekti ama nasip olmadi cok zor zamanlar atlattinm..
simdi fazl zaman kaybetmeden tekrardan hamile kalmayi istiyorum ve ben ilk defa ovulason testi kulanacagim daha almadim bugün alacagim hangi günden itibaren baslamam gerek yada simdiden hemen baslasammi?32 günde bir adet oluyorum ,yardimci olursaniz cok sevinirim...

az önce hesapladim
ben 3 ay önce 34 günde adet olmusum sonra 30
ve sonda 33 gün sonra sizce ne yapmam gerek lütfe yardiminizi bekliyorum

sen 14. günden itibaren başla canım tam gününü bulmak için biraz daha erken başlaman lazım

Bende senin gibi garip zamanlarda regl olduğum için ovuluasyon testi ile çalışıyorum bu ay aynı senin gibi anlayamadım ve güvenemedimn ya erken olursa diye onun için reglimin bitiminden 5 gün sonra başladom yaklaşık 10. günü yani bu gün pozitifi gördüm bkalım hakkımızda hayırlısı:KK16:

sen 14. günden itibaren başla canım tam gününü bulmak için biraz daha erken başlaman lazım

regl oldugumdan ilk gününde 14. günündemi ? gec kalmakda istemiyorum ilk defa deneyecegim bu testi
testin icindede sadece 5 tane var ,galiba yeni bi test almam gerek

Bende senin gibi garip zamanlarda regl olduğum için ovuluasyon testi ile çalışıyorum bu ay aynı senin gibi anlayamadım ve güvenemedimn ya erken olursa diye onun için reglimin bitiminden 5 gün sonra başladom yaklaşık 10. günü yani bu gün pozitifi gördüm bkalım hakkımızda hayırlısı:KK16:

evt benimkide cok düzensiz ilk regl basladigindan sonra saymaya basliyoruz degilmi?
bende hesaplarken ilk reglden diger reg olacagim güne kadar sayiyorum dogru degilmi cok degisik günler cikiyor

birgülcüm en az 30 günde bir regli oluyorsan 14 gün geri gel.16.gün yumurtan çatlıyor demektir.ama her ihtimale karşı reglini olduğun gün 1.gün sayıp 13.gün başla ovulasyon testini yapmaya derim.çizgileri takip etmiş de olursun.ama 5 adet test az gelir.gittigidiyorda uygun fiyatlı oluyo.bi bak istersen.

Merhaba,eger telefonunuz yeni serilerdense mensturmanel periyod tarzi programlar var.Hamile kalmaniz icin uygun donemleri assagi yukari gosteriyor.Fakat soyle bir durum var ki ben yumurtlama donemime gore yapmadigim halde hamile kalmistim.Reglimden 2 3 gun sonra hemde.Umarim yakin zamanda mutlu haberini paylasirsin :)

birgülcüm bi gelişme var mı?ben bu ay da takip ediyom dün çift çizgi vardı..:)

canim bende ayin 7 sinde cift cizgiyi yakaladim ve calismalar oldu simdi sonucunu bekliyorum adet tarihim 25 ocakdi hafif belirtiler var ama kendi kendimi bastiriyorum adet belirtisi diye

canim bende ayin 7 sinde cift cizgiyi yakaladim ve calismalar oldu simdi sonucunu bekliyorum adet tarihim 25 ocakdi hafif belirtiler var ama kendi kendimi bastiriyorum adet belirtisi diye

Hadi bakalım hayırlısı.çift çizgiden 2 hafta sonra hastalanman gerek ki işallah gelmez.fazla umutlanma ama hayal kırıklığı daha kötü oluyo.benim bugün de çift çizgi çalışmaya devam:)

Hadi bakalım hayırlısı.çift çizgiden 2 hafta sonra hastalanman gerek ki işallah gelmez.fazla umutlanma ama hayal kırıklığı daha kötü oluyo.benim bugün de çift çizgi çalışmaya devam:)

Benim cift cizgi olali tam iki hafta oldu cnm cok umutlanmiyorum ama yarin sabah bi test yapim diyorum

X