Ovulasyon testi

Arzueliz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
41
11
27
Arkadaşlar merhabalar bir konuda çok tecrübesiz ve çaresizim lütfen yardımlarınızı bekliyorum 🙏Bende polikistik over var adetimin 19. Günü ovulasyon testi pik olmadı ama pike yakındı koyulaşma oldu ertesi günler git gide silikleşti bugün de adetimin 23. Günü hala baya silik. Benim anlamadığım adetimin 19. Günü yumurtlama oldu mu acaba. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu ?

Git gide silikleştiyse 19u doğrudur. Herkeste çok koyu çıkmıyor bende de öyle kontrol çizgisi kadar koyu değildi ama 19 mm çatlamak üzere olan yumurtam vardı

Git gide silikleştiyse 19u doğrudur. Herkeste çok koyu çıkmıyor bende de öyle kontrol çizgisi kadar koyu değildi ama 19 mm çatlamak üzere olan yumurtam vardı
Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Olgunlaşmayan yumurta çatlarmış araştırdığım yerlerde böyle yazıyordu. Benim korkum da şu yumurta olgunlaşmadan çatlağında gebelik olduğunda ya sağlıksız gebelik ya da düşük yapar mıyım. Aylardır artımed markasını kullanıyorum bu zamana kadar hep pik olan günleri gördüm. Ama bu ay pik göremedim sadece t çizgisi koyuydu

Yumurta yeterince büyürse çatlar diye biliyorum ben ama kesin bir bilgim yok kafanızda böyle şeyler olmasın rahat olun bence inşallah hayırlısıyla olur

X