Ovulasyon testi

merviki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
59
19
25
Kızlar merhaba dün dördüncü ovulasyon testini yaptım 18 Eylül'de yapamadım 19 unda en sondaki gibi çıktı ilk günler silik hiçmis gibi olduktan sonra bir anda koyu çizgiye çok şaşırdım bu şuan yumurtlama mi demek oluyor catlama mi anlayamadim yorum yapacak birisi varmı

Eklentiler

• IMG_20240920_063849.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 22
Yumurtlama gününüzdesiniz muhtemelen bu koyuluktan sonra silikleşirse yumurta çatlamış oluyor önemli günlerdesiniz yani

Daha yeni evliyim ve bu tarz şeylere yeni yeni alışıyorum o yüzden saçma bı soru soracagim peki yumurta catlamamissa nasıl anlaşılıyor , nasıl bişey görürsek derim ki yumurtlama olmuş ama çatlama olmamis , doktor dün ultrasonla baktı yumurtlama dönemindesin değerlendir haftaya gel çatlama olmuş mu diye bakalım dedi ama çalıştığım için çok yorgunum haftaya gidemeyecegim en azından evde anlayabilir miyim testle merak ettim

Kuzum ikisi aynı koyulukta çizgi olursa yumurtlama oluyor yarın yaptığın büyük ihtimal max yazısının oradaki çizginin koyuluğu gidecek buda yumurtanın çatlamış olduğunu gösteriyor buna göre bugünü ve yarını değerlendir inşallah güselll güseeelll bebişlerin olurrr

Yumurtlama günleri adetiniz düzenliyse eğer 14gün önceden oluyor mesela 28günde bir adet gören biri adet tarihinden itibaren 14.günü yumurtlama oluyor genelde bu günlerde günlük akıntı çok fazla olur vajina ıslaklığı daha artmış olur ve yumurtalar çatlarken kimi kadın çatlama ağrısı çeker kasıklarda ağrı olur kahverengi akıntı görülebilir yumurta akı gibi uzayan akintilar olabiliyor bunlardan ayırt edebilirsiniz

Ve yanlış bilmiyorsam eğer çatlayamayan yumurta kiste dönüşür diye duydum bu da adet düzensizliği ve sancılı adet yapabilirmiş

Ve yanlış bilmiyorsam eğer çatlayamayan yumurta kiste dönüşür diye duydum bu da adet düzensizliği ve sancılı adet yapabilirmiş
Adet düzensizliğim çok şükür yok kistte dün görünmüyor dedi olsa bu zamana kadar görünürdü diye düşünüyorum

Evet öyle olurdu en hayırlı zamanda sağlıklı bebişlerimiz olur her birimizin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…