Ovülasyon Testi

edadiyebirisi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2024
203
65
Merhabalar ovülasyon testim böyle çıktı bugün yaptığım yazısız olan yani 10. Gün sizce yumurtlama görür müyüm? IMG_20240830_132701_172.jpg
IMG_20240831_132059_771.jpg

Eklentiler

• 2A9669BB-20CF-4CA1-B5F9-8E96E16E6E18.jpeg
    2A9669BB-20CF-4CA1-B5F9-8E96E16E6E18.jpeg
    185,9 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba hanımlar testime bakarmısınız henüz pik değil sanırım olmaya yakın gibi ? Adet bitiminin 17. Günündeyim ( iki saat sıvı almıyorum ve genelde hepsini öğleden sonra 3-4 arası yaptım)
En son ki pembe kapak ardımedi ve peçete de ki innovita testi bugün yaptım. Artımedin elimde son bir testi kalmıştı o sırada Kargom gelince innovitayıda denemek istedim.
Dün geceden beri hafif bel agrım var diğer günlere göre ikinci çizgi dün ve bugün bir tık daha koyu yumurtlamaya yakın mı oluyor ? İlk ovulasyon testi denemem teşekkürler

Eklentiler

• IMG_4868.jpeg
    IMG_4868.jpeg
    170,9 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba hanımlar testime bakarmısınız henüz pik değil sanırım olmaya yakın gibi ? Adet bitiminin 17. Günündeyim ( iki saat sıvı almıyorum ve genelde hepsini öğleden sonra 3-4 arası yaptım)
En son ki pembe kapak ardımedi ve peçete de ki innovita testi bugün yaptım. Artımedin elimde son bir testi kalmıştı o sırada Kargom gelince innovitayıda denemek istedim.
Dün geceden beri hafif bel agrım var diğer günlere göre ikinci çizgi dün ve bugün bir tık daha koyu yumurtlamaya yakın mı oluyor ? İlk ovulasyon testi denemem teşekkürler
Bu testlere göre henüz yumurtlama gerçekleşmemiş oluyor. Şuan testleriniz nasıl

Hala yapıyorum tam net kırmızılık göremedim ama gögüs hassasiyetim bel ve kasık agrım ve bacaklarıma kramp giriyor. Eylülün 4 ünde hafiften başladı son iki gündür çok daha yogun şekilde devam ediyor regli tarihin 14 eylül
Olsaydı testte gözükürdü bence ama hevesini kırmak istemem inşallah olmuştur bende de daha birşey yok

X