Ovulasyon Testi

Lazz53

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2016
1.265
445
Merhaba hanımlar
Bu konuyu sizlere yardım etmek amaçlı açıyorum
2021 yılında ovulasyon testiyle takip ederek hamile kaldım ve şimdi de 3 aylik bebeğim var şükürler olsun iki kız annesine sahibim
Bundan birçok arkadaşlarla tanışıp onlara yardımcı oldum ovulasyon testiyle bilgim daha da arttı yardımcı olduğum arkadaşlara hamile kaldılar çok şükür
Aklınızda takılan vs varsa yazabilirsiniz yardımcı olurum

Merhaba ben bu ay ovülasyon testine başladım ama son 4 gündür sürekli pik görüyorum ya da ben yanlış anlıyorum rica etsem bakar mısınız hangi günler pik hangi günleri değerlendirmem gerekiyor

Eklentiler

• image.jpg
    136,9 KB · Görüntüleme: 89
Merhaba. Öncelikle çok teşekkürler ne güzel düşünmüşsünüz. Rabbim evlatlarınızı hayırlı eylesin inşallah. Bende bu ay ilk kez ovulasyon takibi yapıyorum şuan adetimin 22. Günündeyim henüz pik göremedim. 30 günde bir regl oluyorum bat 11 ağustos. Bu sabahki testime bi bakar mısınız ilk kez bu kadar koyu çıktı pik midir acaba? Tam 10. Dakikada çektim fotoğrafı bu arada.

Eklentiler

• 68921A09-6BC3-46D8-A872-E39780E89F54.jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 83
Merhaba ben bu ay ovülasyon testine başladım ama son 4 gündür sürekli pik görüyorum ya da ben yanlış anlıyorum rica etsem bakar mısınız hangi günler pik hangi günleri değerlendirmem gerekiyor
30-31 pik ama bugun de pik gorunuyor, pkosunuz var mi?

daha pik degil ama yakindir :) devam edin bir ikii gune goruceksiniz bence piki

30-31 pik ama bugun de pik gorunuyor, pkosunuz var mi?
Yok herhangi bir adet düzensizliğimde yok bi de reglime 10 gün kaldı şuanda yumurtlama olması da garip geliyor anlayamadım bazıları gebelik olduğu zaman da pik olduğunu söylemişler kafam karıştı

Yok herhangi bir adet düzensizliğimde yok bi de reglime 10 gün kaldı şuanda yumurtlama olması da garip geliyor anlayamadım bazıları gebelik olduğu zaman da pik olduğunu söylemişler kafam karıştı
olabilir de ama zaten 30unda 31inde pik gormussunuz tekrar bu kadar yakin pik olmazdi bence, bu arada piki 30-31inde gordugunuz icin adet tarihiniz en erken 14-15i olacaktir, 10 gunden daha fazla var, 2 kez yumurtluyor olabilirsiniz. degerlendirin oncesini sonrasini :) catladigi gunu ve sonrasini da ayni sekilde

Çok teşekkür ederim değerlendirelim bakalım hayırlısı inşallah

Benim testim pik değil demiştiniz üstteki bayanla mı karıştırdınız acaba?
ay pardon, evet kusura bakmayin :) siz degerlendirin tabi bence zaten pik olsun olmasin 2 gunde 1 degerlendirin en az ki her ihtimal artsin, illa pik olmasini beklemeyin yani

Canım bende ilk ovulasyon deneyimimde bu testlerden almıştım ve sürekli böyle pik gösteriyordu bu testlere güvenme sana Laboquick ovulaslasyon kaset testi öneriyorum anında gösteriyor

Amin cumlemizinkini insallahYumurtlama çok yakin canım yarın daha koyu çıkacaktır. Büyük ihtimalle yumurtlama yarın gerçekleşir daha koyusunu gördüm çünkü yarın testini yapıp at bana

Adetin gectiysse eğer hamilelik testi yap

Amin cumlemizinkini insallahYumurtlama çok yakin canım yarın daha koyu çıkacaktır. Büyük ihtimalle yumurtlama yarın gerçekleşir daha koyusunu gördüm çünkü yarın testini yapıp at bana
Ay hadi inşallah diyelim. Ben bugünüde değerlendireyim o zaman dimi. Çünkü en son ilişkim iki gün önce olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…