Ovülasyon testi

sudegg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2024
14
0
23
Adetim bittikten 5 gün ovülasyon testini yapmaya başladım ama pik gördüm mü bilmiyorum .koyu çıktıüı gün aşırı akıntım ve kasık ağrım oldu ve yumurtlama olduğunu düşünüyorum açıkçası anlayabilen varsa yardımcı olabilir mi acaba fotoğraf ekliyorum

Eklentiler

• image.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 47
  • image.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 45
9 temmuzda pik olmuş gibi gözüküyor diğerlerine göre. T kısmı C kısmından daha koyu olması ya da eşit olmadı gerekiyor. İsterseniz bu ay bir sonraki adet gününe kadar testleri yapın. Kendinizi tanımış olursunuz.adete yakında koyu olanlar var çünkü. Aklınızda şüphe kalmamış olur.[

Çünkğ belirtilerim de vardı acaba daha koyulaşmayacak mı diye düşündüm .hala silik mesela 10 temmuzdan itibaren

Çünkğ belirtilerim de vardı acaba daha koyulaşmayacak mı diye düşündüm .hala silik mesela 10 temmuzdan itibaren
Belirtilerinizde varsa olmuş olabilir yumurtlamanız. Keşke doktora gitme imkanınız olsaydı. Hemen bakıyorlar çatlamış yada çatlamaya yakın olduğunu söylüyorlar. Bazende yumurta gelişimini durdurup çatlamıyor. Adete yakın geç çatlamada olabiliyor. Sizin adet döngünüz nedir. Düzenlimidir.

Yok düzenli olmadığı için malesef ovülasyon takibi yapıyorum.35-40 günde bir adet görüyorum önceden çok düzenliydi günü gününe saaati saatine oluyordum evlendikten sonra düzenim değişti malesef.

O halde acele etmeyin bekleyin derim bir sonraki adete kadar belki dahada koyulaşabilir birçok arkadaşa öyle oldu. Adete kadar olmazsa tekrar koyu çizgi . Bir sonraki ay deneyin en koyu olduğunda bir doktora gidip baktırın derim. Onlar çatlayıp çatlamadığını anlarlar. Sizinde içinizde şüphe kalmaz. Acele etmeyin . İnşallah nasipse olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…