Ovülasyon testi

flamingolar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
75
22
31
Sevgili kadınlar sizce burada yumurtlama olmuşmu beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum 🫶

Eklentiler

• 2469D263-7340-45CE-8D52-418A9FB94CB5.jpeg
    2469D263-7340-45CE-8D52-418A9FB94CB5.jpeg
    83,6 KB · Görüntüleme: 52
Bence 24 te yumurta yeteri kadar buyumus. 24 un ikinci testinde belki su icip test yapmissinizdir idrariniz seyreldigi icin lh dusuk gibi cikmis. Ama yumurtaniz nerdeyse 26 da catlamis gibi duruyor. 24-25-26 yi degerlendirdiyseniz iyi olur

Bence 24 te yumurta yeteri kadar buyumus. 24 un ikinci testinde belki su icip test yapmissinizdir idrariniz seyreldigi icin lh dusuk gibi cikmis. Ama yumurtaniz nerdeyse 26 da catlamis gibi duruyor. 24-25-26 yi degerlendirdiyseniz iyi olur
İlk defa Ovülasyon testi yapıyorum 24 ü pik olmadığı için kafam karıştı açıkçası yumurtlama olup olmadığı konusunda

İlk defa Ovülasyon testi yapıyorum 24 ü pik olmadığı için kafam karıştı açıkçası yumurtlama olup olmadığı konusunda
Aslinda 24 un ilk testi pik gibi duruyor. Su icince yaptığım testler benimde silik cikiyordu. Bu testler gercekten hassas. Aslinda 23 unde yapsaydiniz daha net belli olurdu

Evet yumurta 24 de büyümüş sonra çatlamış muhtemelen az idrarla yada su içtiğiniz için seyrelmiş idrarla yapılınca böyle oluyor birde ben günde 2 kere yapıyordum yumurtlama dönemime yakın zamanda bi 11 gibi bide 6 gibi yapıyordum aynı gün içinde 6 da yaptıklarım daha koyu çıkıyordum burada birinden okumuştum bunuda bende böyle uyguladım kaçırmamak için

Evet yumurta 24 de büyümüş sonra çatlamış muhtemelen az idrarla yada su içtiğiniz için seyrelmiş idrarla yapılınca böyle oluyor birde ben günde 2 kere yapıyordum yumurtlama dönemime yakın zamanda bi 11 gibi bide 6 gibi yapıyordum aynı gün içinde 6 da yaptıklarım daha koyu çıkıyordum burada birinden okumuştum bunuda bende böyle uyguladım kaçırmamak için
24 ü yumurtlama olmuş yani öylemi

Evet değil ama dediğim gibi sıvı alımına dikkat etmediyseniz yani 2 saat önce sıvı alımını kesmediyseniz böyle olabilir
Ve ben günde iki kere yapıyordum ikisindede sıvı alımına dikkat ediyordum fakat 11 de yaptığım böyleyken 6 da yaptığım daha koyu oluyordu belki sizde bikaç saat sonra yapsaydınız yada önce daha koyu olabilirdi

X