Ovulasyon testi

hasretkaldim

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2022
101
38
22
Merhaba arkadawlar ilk defa bu ay ovulosyon testi yapıyorum adetimin 9 cu günü ilaç tedavisi alıyorum yumurtlama mi acaba?

Merhaba birsey sormak istiyorum ovülasyon testini regl bitince döngüye göre mi takip ediliyor mesela döngünün 13. 14. Günü yumurtlama yanlış anlatmış olabilirim anlayanlar yardimci olabilir mi

Merhaba birsey sormak istiyorum ovülasyon testini regl bitince döngüye göre mi takip ediliyor mesela döngünün 13. 14. Günü yumurtlama yanlış anlatmış olabilirim anlayanlar yardimci olabilir mi
Canım adet bitdikden sonra ovulasyon testi yapılır her gün düzenli şekilde ben mesela hep 14 cu gün yumurtladigimi düşünürdüm amma adetin 9 cu günü pik gördüm

bu videoyu izle canım nedemek istediğimi anlarsın hem komik,hemde açıklayıcı tabi açılırmı bilmiyorm ama bi dene
Çok teşekkür ederim canım anladım doktor gün aşiri iliwki önerdi fermara kullanıyorum yumurtlama olduğu günün öncesi iliwki oldu bu günde iliwki olucak inşallah bu ay hamile kalır pcos var men tedavi aliyorum

yumurtaçatladıgı ğünün bir önceki günü olduysa süper canım hayırlı olsun, bende pco var vanım merak etme pco hamile kalmaya engel değil sadece takip etmek gerekli,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…