Ovülasyon testi...?

Diykon2142

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
1.174
1.775
35
Kızlar iyi geceler. Ovülasyon testlerime bakar mısınız lütfen? Bugün yumurta çatlamış mı? Yarın test yapmaya devam etmeme gerek var mı sizce?

Eklentiler

• Screenshot_20221117-231724_Gallery.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 95
Rica ederim güzel sonuçlar alırsınız inşallah
Ayy inşallah canım ya. Aslında histereskopi ameliyatı olacağım önümüzdeki ay o yuzden bu aydan pek umudum yok ama 1 senedir deniyoruz. Belki ameliyat olmama gerek kalmadan bebişim gelir. Allahtan ümit kesilmez.

Ayy inşallah canım ya. Aslında histereskopi ameliyatı olacağım önümüzdeki ay o yuzden bu aydan pek umudum yok ama 1 senedir deniyoruz. Belki ameliyat olmama gerek kalmadan bebişim gelir. Allahtan ümit kesilmez.
Allah çok büyük inşallah en güzel zamanda nasip olsun

Arkadaşlar benim testimi de yorumlayabilir misiniz ? İlk defa kullanıyorum. Şimdiden teşekkürler

Benim anladığım 3 gün yumurtlamanız olmuş çatlamış sonrakiler negatif çünkü
Evet canım sabah 3.günün akşamı silikleşmeye başladı aslında 2 gün diyebiliriz yumurtlamaya. Ama sanırım testten teste göre değişiyor bazı testler aşırı koyulaşıyor yumurtlama döneminde. Benim öyle olmadı sanki. Bunu da testin markasına bağlıyorum çünkü bir çok teste baktım böyle olan da var çok koyulqşan da.

Hangi markayı kullanıyorsun canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…