Ovülasyon testi

Kasıklarımda ve sırtımda ağrı var adet öncesi sancı olur ya arada normal de ayın onunda olmam gerek görünüyor
Yani daha 1 hafta var geç yumurtlama olabilir bu yumurta döllenmiş olsa yani gebelik olsa hayatta belirti yapmaz bence yumurtlama belirtisi imkanı varsa değerlendir canım.
Benim de normalde 11inde bat ama dün yumurtladım. Hiçbir sorunum olmamasına rağmen 19.günümdü.
16.gün de 2.pembe çizgi çıkmıştı üstelik

Klomen değişik etkiler yapıyor düzensizlik sebebi PCO ise o da yapar pozitif gereksiz yere
Evet pcc
Mümkünse düzensizlik için tedavi olun çok rahatlarsınız şüphe kalmaz en azından aklınızda
Düzensizlik için bı tedavi yapmıyorlar ki gebe kalmak istiyorum doktor a söyleyince de duzensizlik için doğum kontrol hapı kullanman gerekiyor ee sen hamile kalmak istiyorsun diyorkar

Evet pcc

Düzensizlik için bı tedavi yapmıyorlar ki gebe kalmak istiyorum doktor a söyleyince de duzensizlik için doğum kontrol hapı kullanman gerekiyor ee sen hamile kalmak istiyorsun diyorkar
Sen bilirsin tabiki ama kısa sürede düzelecek bir şeyde yap kurtul çünkü böyle çok zorlaşır bazen adetin yumurtlaman ve en önemlisi hormonların etkilenir o zamn daha zor olur.
Ya da doğal yoldan kürler dene başta belki denemişsindir tabi ama

Bütün bitki çaylarını soğan suları incirli havuç suları daha neler neler yaptım

Hormonlarım normal sadece pcos var işte adet düzensizliği yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…