Ovulasyon testi

Anladım cok tesekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ben testlere devam edicem umarım yumurtlama gününü gecirmemişimdir

Birde asla sabah uyandgnzda ovulasyon testi yapmayacaksnz ve 2 saat boyunca tuvalete sıkışk olup testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını keseceksiniz 2 saat sıvı almadan durduktan sonra testi yapabilirsiniz en uygun saatlerin 15.00-18.00 arası olduğunu düşünüyorm ben hep o şekilde pozitifleri yakaladm

Birde bugun kanamam oldu her peceteye sildiğimde gordüm ama asla orkidi kirletmedi bu yunurtlamayla ilgili mi acaba

Evet bunları biliyorum iki gündür o sekilde denedim

Birde bugun kanamam oldu her peceteye sildiğimde gordüm ama asla orkidi kirletmedi bu yunurtlamayla ilgili mi acaba
Bazen yumurtlama da kanama olabiliyormus ama benim başıma gelmedi bende yumurta akı gbi akıntı oluyo içinde damar damar kan pıhtılari oluyo çok ince ince. Öyle lekelenme gibi olmadı hiç şayet yumurtlamayla ilgili olsaydı testleriniz bugün pozitif çıkardı yumurtlamayla ilgili değildir

Yumurta akı gibi akıntım bnım adetim bittikten snra baslıyor hep ve üç 4 gün snra kesiliyır bu kanama iki üç aydır oluyor böyle adetten 10 11 gün snra

Yumurta akı gibi akıntım bnım adetim bittikten snra baslıyor hep ve üç 4 gün snra kesiliyır bu kanama iki üç aydır oluyor böyle adetten 10 11 gün snra
Günü aslında tam denk gidiyor yumurtlama olabilecek günlere ama ozaman neden testleriniz pozitif çıkmıyor yumurtlama olsa kesin testler net gösterirdi t çizgisi cden bile koyu oluyor çünkü yumurtlama olunca belki enfeksiyon kaynaklı olabilir akıntınz yada sebepsiz bı doktora görünün olmazsa hatta direk yumurta takibine başlayabilirsiniz doktorla birlikte onlar net olarak yumurtla boylarını ölçtügi için uygun ilişki günlerini yumurta çatladımi çatlamadmi görüyor

Ben 4 ay yumurta takibi yaptım ondan önce ki 5 ayda normal denemistik ama olmadı..artık psikolojim bozuldu cok kilo aldıgm için çocuk durumuna da ara verdim.. diliyorum Rabbimden size en kısa zamanda nasip etsin çok zor süreçler insan yıpranıyor..

Bu ara kanamam için gittim bir kere alttam muayne etti bi sıkıntı olmadıgını yunurtlama kanaması olablcegini soylemişti ama tekrar baska doktordan randevu aldım bu ara kanama için gidicem blkide degerlendırmem gerekn gün ama kanama olunca boyle ilişkiye girmiyoruz

Bende 15 aylık ewliyim yaklasık 9 10 aydır deniyoruz ama olmadı adetimde duzenli bu ara kanama cok moralımı bozuyor ilişkiye giremkden kacıyorum bunun yüzünden bu ay ovulasyon denemek istedim yunurtluyormuyım die ama bilniyırum hepimiz için hayırlısı belkide kafaya cok taktıgımız için olmuyor

Adet bittikten sonra ben ilişkiye başlayn gün aşırı ilişki olursa yumurtlamayı da kaçırmazsnz zaten sperm kalitesi için hergun ilişki önerilmiyor birde 2-3 gün den fazla da ara verilmemesi gerekiyor kaliteli sperm için..yani adet bittikten sonra gün aşırı ilişki şansı yüksektir diye düşünüyorum..

Hayırlısı hepimiz için bende balık etli bi bayanım bikac kişiden kilo oldugu için olmaya bilir dediğini duydum 75 kiloyum olablir mi acaba die de düşünmeye basldım

Evet maalesef kilo çok büyük bi etken.. ben 15 kilo aldım evlendikten sonra şuan 78im kilo olunca yumurta tembelligi olur benim sorunum bu doktor kilo verip hergun fazlaca hareket edeceksin diyr hareketsiz vücutta gebelik çok zor sanrm bunca birikimimden bunu anladm o yüzden her akşam yürüyüşe ve diyete basladm üç ay süre verdim kendime üç ayda zayflayp tekrar öyle denemeyi düşünüyorum her gittiğim doktor karın bölgesi nekdr yaglysa yumurtlama okdr bozulur zayfla dyor başka bsy demyor benim yumurtlarmdq normale göre fazlaydı maalesef.. sorunum büyük ihtimalle hareketsiz yaşam ve kilo.. eşinizle her akşam yürüyüşe çıkın diyet yapn bence

Birde aklınızda olsun birkaç deneyip yine gebelik olmazsa doktor mfk ürünlerine de bı bakın derim ben eş paketi alıp kullanmayı düşünüyorum.. çünkü hastanelerde aşılama tüp bebek her şey çok zor ve maliyetli..

Ben zaten 2 yıl once 103 kilodan ewli değildim daja 73 kiloyo düştüm ondn snrada 75 de sabitlendim asla saglıksz seylerde yemiyorum hep bol suyumu içiyorum ama artık diyet yapsamda veremiyorım durma noktasında galiba ama bol suyumu ihmal etmiyorum hazır seyler yemiyorum yanı tekrar 100 leri gormemel için hala diyette gibiyim ama artık kilom asa inmiyor ama hareket sart galiba

Bu ay eşimde bnde gidicez doktora zaten daha 15 aylık ewliyiz bn ilk muaynemi olmustum bi sıkıntı yok demişti doktor yeniden ikimizde gidicez umarım hiçbi sıkıntı olmaz yıne Rabbim wn doğru vakti bilip veirir ins hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…