Ovülasyon testi

betullll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2022
222
114
29
Kızlar uzun süredir deniyorum hep silikti testler ama bugün yumurtlama olmuş mu bakar mısınız?

Eklentiler

• 20220827_172821.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 63
  • 20220829_165934.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar uzun süredir deniyorum hep silikti testler ama bugün yumurtlama olmuş mu bakar mısınız?
Evet 23 de yumurtama olmuş çatlama günü de dahil değerlendirmeye başlayın hemen kaçırmayın sakın 12 gün sonra da erken gebelik testi ile hayırlı haberler alın inşallah

Benimde dündü yumurtlama günü bugün çatlamış galiba dimi hanımlar silikleşmiş bugünü de değerlendirdik daha gerek varmı acaba

Kızlar benim testim silikleşmedi bugün de koyu bakar mısınız devam mı edecem böyle yapmaya

Eklentiler

• IMG-20220830-WA0000.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 40
Bugün silikleşti canım. Allah büyük inşallah güzel haberi alırım. Artık bırakıyorum demi testi
İnşallah güzel haberler alırsın canım testi yapmana gerek yok artık silikleşmiş hayırlı haberlerle inşallah 12 gün sonra erken gebelik testi yapabilirsin Allah bu ay inşallah seninde benimde yüzümüze bakar da birer tane bebiş verir

Amin canım benim bat ne zaman senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…