Ovulasyon testi yardımmm

Asel159

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2022
51
35
31
Herkese merhaba ovulasyon testi bu ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz lütfen ?

Eklentiler

• IMG_9255.jpeg
    IMG_9255.jpeg
    167,3 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar ben artık kafayı yicem gerçekten şuna da bir bakar mısınız benim T çizgim hiç belirginleşmedi ve aşırı düzenli yaptım en son 2 haziranda testim bitti 8 inde de adet oldum böyle bir saçmalık olabilir mi başına gelen var mı lütfen cevaplarsanız çok sevinirim.

IMG_3482.png
IMG_3481.png
IMG_3482.png

Benim iki gün pozitif çıkmıştı. Diğer günler silikleşmeye başladı T çizgim. Yine de %100 bu gibi testlere güvenmemek lazım kullandığınız bir ilaç vs varsa o da değerleri etkiler.

Benim iki gün pozitif çıkmıştı. Diğer günler silikleşmeye başladı T çizgim. Yine de %100 bu gibi testlere güvenmemek lazım kullandığınız bir ilaç vs varsa o da değerleri etkiler.
Kullandığım ilaçta yoktu aslında su içimine de dikkat ettim hiç içmedim anlamadım yani

15-17-19-20 . Günler yapmadın mı test
Yapmadım ama aralarında 2 gün var sadece ve bir gün öncesi silik bile değil hiç birinin göstermemesinin başka bir sebebi olabilir mi acaba zaten adet olduğum tarihe göre 14 gün öncesi yumurtlamam 24-25-26 sına denk geliyor onlarda da T yine de silik

Yapmadım ama aralarında 2 gün var sadece ve bir gün öncesi silik bile değil hiç birinin göstermemesinin başka bir sebebi olabilir mi acaba zaten adet olduğum tarihe göre 14 gün öncesi yumurtlamam 24-25-26 sına denk geliyor onlarda da T yine de silik

Her gün düzenli yapman lazım canım belki yapamadığın günler pik olmuş olabilir

Canım herkes de 14 gün önce olacak diye bir şey yok . Ben yumurtlamadan 12 gün sonra adet oluyorum . Ki bazı aylar erken ve ya geç yumurtlama olabiliyor . Birde tavsiyem hergün aynı saatte yapmaya çalış . Bu ay aynı gün benim sabah 10 de testim koyuydu ama pik değildi . Ama öğlen 13 de yaptığım zaman pik olmuştu . 1 gün sabah yapıp diğer gün akşam yaparsan arada 2 gün gibi bir zaman olur . O arada yumurtlama gerçekleşebilir bilgin olsun
Birde innovita testten alıp yap istersen

Canım bunlara göre yumurtalama gözükmüyor bence en doğru bilgiyi kadın doğum verir yumurtlaması olmayan hemcinslerimiz çok var erteletme bence

Canım herkes de 14 gün önce olacak diye bir şey yok . Ben yumurtlamadan 12 gün sonra adet oluyorum . Ki bazı aylar erken ve ya geç yumurtlama olabiliyor . Birde tavsiyem hergün aynı saatte yapmaya çalış . Bu ay aynı gün benim sabah 10 de testim koyuydu ama pik değildi . Ama öğlen 13 de yaptığım zaman pik olmuştu . 1 gün sabah yapıp diğer gün akşam yaparsan arada 2 gün gibi bir zaman olur . O arada yumurtlama gerçekleşebilir bilgin olsun
Birde innovita testten alıp yap istersen
Çok teşekkür ederim evet olabilir ama bu testler insanı daha çok strese sokuyor bence. Birde bir şey sorucam ben çok bilmiyorum da bana bu pik muhabbetini anlatabilir misiniz ?

X