Ovulasyon testi yardımmm

Ranaz

Yavru Kurt
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2013
444
433
Merhaba arkadaşlar bir yıla yakındır çocuk düşünüyorum 1 çocugum var ve 5 ay önce Bi kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay da ovulasyon testi aldım ama anlamadım bugun yumurtlama gunu mu bakar mısınız? Gerçekten yıpratıcı süreçler ilk çocugum da böle bişi yaşamadım ama bunda bir yıldır olmuyor.

Eklentiler

• IMG_20230716_130829.jpg
    IMG_20230716_130829.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 116
Aynı şeyleri yaşamışız 1 yılda 2 kere kimyasal gebelik geçirdim bende bu ay ovulasyon kullandım ve geç yumurtluyorum. Sizin son testinizde yumurtlama gözüküyor bugünü ve çatlama görene kadar yani o koyu 2. Çizgi silikleşene kadar devam edin ilişkiye

Merhaba arkadaşlar bir yıla yakındır çocuk düşünüyorum 1 çocugum var ve 5 ay önce Bi kimyasal gebelik yaşadım. Bu ay da ovulasyon testi aldım ama anlamadım bugun yumurtlama gunu mu bakar mısınız? Gerçekten yıpratıcı süreçler ilk çocugum da böle bişi yaşamadım ama bunda bir yıldır olmuyor.
Merhaba,

Bugün yumurtlama olmuş. Bugünü ve çatlamayı görene kadar 2-3 gün değerlendirin.

Merhaba,

Bugün yumurtlama olmuş. Bugünü ve çatlamayı görene kadar 2-3 gün değerlendirin.
benim testide yorumlarmisiniz rica etsem baya bi kafak karisti basladigim gunden beri ayni sekilde cikti

Eklentiler

• 20230716_124636.jpg
    20230716_124636.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 110
Aynı şeyleri yaşamışız 1 yılda 2 kere kimyasal gebelik geçirdim bende bu ay ovulasyon kullandım ve geç yumurtluyorum. Sizin son testinizde yumurtlama gözüküyor bugünü ve çatlama görene kadar yani o koyu 2. Çizgi silikleşene kadar devam edin ilişkiye
Teşekkür ederim çatlamada koyu renk yumurtlama da daha da mı koyu oluyor. Onu ayırt edemiyorum

Çatlamada silikleşir yumurtlama günü koyu olur. İlk yumurtlamayı görmeniz lazım koyu sonra silikleşmeyi görmeniz lazım yani çatlamayı. Çatlama günüde ilişkiyi öneriyolar

Çatlamada silikleşir yumurtlama günü koyu olur. İlk yumurtlamayı görmeniz lazım koyu sonra silikleşmeyi görmeniz lazım yani çatlamayı. Çatlama günüde ilişkiyi öneriyolar
O zaman benımkı bugun koyu yumurtlama demek mi eşimin çalışma saati düzenli olmadıgın için bazı günler evde olmuyo gün boyu yanı 24 saat. İnşallah denk gelebilir 🤲

Evet yarın çatlar büyük ihtimalle bugün olmasada yarını mutlaka değerlendirin.

Güncelleme
Arkadaslar bana yardım ederseniz çok sevinirim gecen yazmıstım bu testi anlamıyorum diye adetıme Bı hafta kala ovulasyon testi yapmamaya başladım bugun regl olmama 4 gün var karnım agrıyo ama ovulasyon testi yapma kararı aldım ve koyu çıktı ıkı defa yumurtlamıyorum dıye dusunuyorum gebe olma ihtimalim var mı acaba
IMG_20230729_123653.jpg

Güncelleme
Arkadaslar bana yardım ederseniz çok sevinirim gecen yazmıstım bu testi anlamıyorum diye adetıme Bı hafta kala ovulasyon testi yapmamaya başladım bugun regl olmama 4 gün var karnım agrıyo ama ovulasyon testi yapma kararı aldım ve koyu çıktı ıkı defa yumurtlamıyorum dıye dusunuyorum gebe olma ihtimalim var mı acabaEki Görüntüle 3278920
Ovulasyon testinde tekrar test çizgisinin koyulaşması hamilelik demek diye biliyorum, bi gebelik testi yapın inşallah gönlünüzce olur 🤗

Merak etiim var mıymıs bebiş 🥰
Evet çok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin beta 240 çıktı. Ama hala içimde Bı korku var şubat ayında kımyasal gebelık yaşamıştım. İnşallah Bi sıkıntı yaşamam degerlım düşmez . Bi senedir ugrasıyoruz Allah isteyen herkese nasip etsin ovulasyon testi gercekten işe yarıyormuş

Evet çok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin beta 240 çıktı. Ama hala içimde Bı korku var şubat ayında kımyasal gebelık yaşamıştım. İnşallah Bi sıkıntı yaşamam degerlım düşmez . Bi senedir ugrasıyoruz Allah isteyen herkese nasip etsin ovulasyon testi gercekten işe yarıyormuş
Çok sevindim maşallah sağlıkla gelsin bebiş

X