Ovülasyon testi yardımmm :(

pinar7834

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2022
565
850
32
Arkadaşlar 1 senedir çocuk istiyoruz. Bu ay düzenli ilişkiyle birlikte Ovülasyon testini de takip edeyim dedim. Ama hiç bir şey anlamıyorum, anlayamıyorum. Pik oldu mu neden hala çift çizgi görüyorum.. bir bakar mısınız rica etsem 🙏

Eklentiler

• 5A250551-3B29-4EE0-B3BB-7CF03F2175A4.jpeg
    5A250551-3B29-4EE0-B3BB-7CF03F2175A4.jpeg
    118,4 KB · Görüntüleme: 72
Bi gebelik testi yap çift çizgi çıkınca sürekli gebelik olabiliyor ca
Ama ayın 16 sında regl oldum 22 sinde bitti.Bittiği günden itibaren gün aşırı ilişki yaşadık. 28 inde de testi yapmaya başladım. Olmuş olabilir mi? Yani gebelik bu kadar kısa sürede pozitif çalabilir mi?

Ama ayın 16 sında regl oldum 22 sinde bitti.Bittiği günden itibaren gün aşırı ilişki yaşadık. 28 inde de testi yapmaya başladım. Olmuş olabilir mi? Yani gebelik bu kadar kısa sürede pozitif çalabilir mi?
Geçen ay takip ettin mi canm belki adete yakn yumurtlama olduysa üstüne görme dedikleri şeyi yaşamış olabilirsin. heveslendirmek istemiyorum ama yarın tekrar ovulasyon yap yine pozitif çıkarsa gebelik testi yap derim

Arkadaşlar 1 senedir çocuk istiyoruz. Bu ay düzenli ilişkiyle birlikte Ovülasyon testini de takip edeyim dedim. Ama hiç bir şey anlamıyorum, anlayamıyorum. Pik oldu mu neden hala çift çizgi görüyorum.. bir bakar mısınız rica etsem 🙏
Canım bu ay adetin her zaman ki gibi miydi bir farklılık varmiydi?

Geçen ay takip ettin mi canm belki adete yakn yumurtlama olduysa üstüne görme dedikleri şeyi yaşamış olabilirsin. heveslendirmek istemiyorum ama yarın tekrar ovulasyon yap yine pozitif çıkarsa gebelik testi yap derim
Kuzum Geçen ay hamile kalma ihtimalim hiç yoktu çünkü şehir dışındaydım. Eşimden ayrıydık.

Çatlamasa kiste dönüşür o zaman da test böyle mi çıkar bilgim yok canm ya
Diğer yorumlarda okuduğum kadarıyla polikistik over olanlarda böyle çıkıyormuş. Doktorum muayenede hiç öyle bir şeyden bahsetmedi ama hatta yumurta rezervin çok iyi demişti. Aklım almadı bir türlü.

Kızlaaar bugün yaptığım test böyle çıktıııı sanki daha açık rengi

Eklentiler

• 616BF4A3-4A29-4C1E-A83A-D06D969D0217.jpeg
    616BF4A3-4A29-4C1E-A83A-D06D969D0217.jpeg
    112 KB · Görüntüleme: 52
X