Ovulasyon testi yapanların Yardımına İhtiyaçım var

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
Ovulasyon testi yapıyorum bu ay fazlaca test almıştım 4 gündür hala çift çizgi bukadar yumurtalamayacağıma göre ne oluyor acaba Deneyimlerinizi Paylaşırsanız Sevinirim a.s.

Mutlu Yıllar

bu testler gebelik testleri gibi silikte olsa pozitif demek değildir. her iki çizgininde en azından aynı koyulukta olması gerekır. yada test çizgisinin daha koyu olması gerekir.

bu testler gebelik testleri gibi silikte olsa pozitif demek değildir. her iki çizgininde en azından aynı koyulukta olması gerekır. yada test çizgisinin daha koyu olması gerekir.

Saol Ozaman Silikleri umursamayacağız :dilcikar:Hımmm..

evet canım silik olması negatıf anlamına gelir. yorumda zorlanıyorsan digital olanlarınıda tavsiye ederım.

Saol canım İnşallah yarar bu ayda hamile kalmazsam onu da bir deneyim deneme tahtasına döndüm zaten

bende kullandim canim ama yarari oldumu daha bu ay anlayacagim.
cizgiler silikse yumutlama degildir ama net olmasi lazim sanirim.
zaten net geldikten sonra bidaha gelmiyor .
ben clear blue diye test kullandim
basinda dijital makinasi var. boyle tereddutun olmuyor.
yumurtladigin gun gulen kafa resmi cikiyor. tek cizgi cift cizgi diye ugrasmiyosun.

canım ben de kullanmıştım bu testlerden. adetim 28 gündü benim. adetimin 12.gununden 17.gunune kadar hep ikinci çizgiyi görüyordum, hatta bayağa koyuydu ama en koyu rengini adetimin 17.günü yakaladım. birinci çizgi kadar yoğundu. ben de senin gibi düşünmüştüm acaba hergün yumurtluyor muyum diye. ama adetimin 17.günü o kopkoyu çizgiyi gördükten 1 gün sonra benden o uzayan yumurtlama akıntısı geldi. o gece ilişki oldu ve ben o ay hamile kaldım. şu anda 14 haftalık oldum. Allah isteyen herkese nasip etsin

Mutlu seneler

canım ben de kullanmıştım bu testlerden. adetim 28 gündü benim. adetimin 12.gununden 17.gunune kadar hep ikinci çizgiyi görüyordum, hatta bayağa koyuydu ama en koyu rengini adetimin 17.günü yakaladım. birinci çizgi kadar yoğundu. ben de senin gibi düşünmüştüm acaba hergün yumurtluyor muyum diye. ama adetimin 17.günü o kopkoyu çizgiyi gördükten 1 gün sonra benden o uzayan yumurtlama akıntısı geldi. o gece ilişki oldu ve ben o ay hamile kaldım. şu anda 14 haftalık oldum. Allah isteyen herkese nasip etsin

Mutlu seneler

Ne güzel Allah analı babalı büyütmek nasip etsin :dance::hooray:
Bizler için çok dua et bitanem Hayırlısı Yumurtlama gününü yakalamadan önce kaç gün öncesi ilikiye girmedin günaşırı diyorlar ya o önemli mi acaba..??

Ne güzel Allah analı babalı büyütmek nasip etsin :dance::hooray:
Bizler için çok dua et bitanem Hayırlısı Yumurtlama gününü yakalamadan önce kaç gün öncesi ilikiye girmedin günaşırı diyorlar ya o önemli mi acaba..??

Dualarım seninle ve senin gibi anne olmak isteyen herkesle. İnşallah Allah isteyen herkese nasip eder. Adetimin 12.günü, 15.günü ve 18.günü sadece ilişki oldu. 18.günü zaten yum.akıntımın geldiği gündü. belki o günkü spermlerle, belki de spermler yaşayabildiyse önceki ilişkilerde kalan spermlerle oldu. bu yüzden sadece yumurtlama günü değil, en az 2 ya da 3 gün arayla ilişki olmalı bence. ve ben ilk defa o gece abdesti sabaha bıraktım. sadece wc için kalktım. belki etkisi olmuştur. Allah gönlüne göre versin canım

Dualarım seninle ve senin gibi anne olmak isteyen herkesle. İnşallah Allah isteyen herkese nasip eder. Adetimin 12.günü, 15.günü ve 18.günü sadece ilişki oldu. 18.günü zaten yum.akıntımın geldiği gündü. belki o günkü spermlerle, belki de spermler yaşayabildiyse önceki ilişkilerde kalan spermlerle oldu. bu yüzden sadece yumurtlama günü değil, en az 2 ya da 3 gün arayla ilişki olmalı bence. ve ben ilk defa o gece abdesti sabaha bıraktım. sadece wc için kalktım. belki etkisi olmuştur. Allah gönlüne göre versin canım

Allah razı olsun dualarınla inş.ben ve tüm isteyenler kalacağız İnşallah..Bende abdesti hep sabaha bırakmak zorunda kalıyorum gece spermler yaşasın diye gamyoncuiremsu

bende kullandım bu testlerden geçen ay ve bu ay...geçen ayki pozitif testimde ilk çizgiden daha netti 2.çizgi bu ayki testimde aynı koyuluktaydılar.ve 5 dk içinde çıktılar !!!! zaten pozitif durum böyle oluyor 2.çizgi silikse zaten anlaşılıyor çizgilere uzaktan tutup bakıyordum mesela 2.çizgi net ama öteki kadar değil atıyordum hemen pozitifte resmen kıpkırmızı oluyor..bakalım bende pozitifi gördüğüm gün ve ertesi günü ilişkim oldu inşallah pozitifff sonuç alırım !!! tabi isteyen herkess...

X