Ovülasyon testi ve olumlu sonuç alanlar?

lapislazuli

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
121
24
28
Merhaba kızlar. Ben ovülasyon testi aldım ancak kullanmasını bilmiyorum. Şu an reglim maalesef :KK43: 30lu almıştım. Ne zamandan itibaren kullanmam gerekiyor kullanıp faydasını gören beni bilgilendirirse çok mutlu olurum 🌸 Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim 🌸

Bende daha bir ay kullandım sonucunu bekliyorum. İlk idrarınla yapmayacaksın. 2 saat öncesinde sıvı alımını azaltacaksın. Her gün aynı saatte yapacaksın. Eğer iki çizgi de aynı koyuluktaysa en zirve günün oluyor ve değerlendirmen gerekiyor. Zirve günü ve 2 gün sonrasını. Bazıları gün aşırı yapıyor sperm sorunu olanlar.

Bende daha bir ay kullandım sonucunu bekliyorum. İlk idrarınla yapmayacaksın. 2 saat öncesinde sıvı alımını azaltacaksın. Her gün aynı saatte yapacaksın. Eğer iki çizgi de aynı koyuluktaysa en zirve günün oluyor ve değerlendirmen gerekiyor. Zirve günü ve 2 gün sonrasını. Bazıları gün aşırı yapıyor sperm sorunu olanlar.
Ay çok teşekkür ederim, adet bitiminden itibaren başlayacağım değil mi? Sonucunu bana da yaz umarım hayırlısı olur da istediğin olur 🌸

X